biżuteria dla niego?? Doradźcie proszę

  • Autor
    Odp.
  • magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Niedługo ma urodziny, i powiem szczerze, że co roku mam problem z prezentem, pomyżlałam sobie że w tym roku kupię jakiż łańcuszek na klatę:) Tylko nie wiem na jaki się zdecydować jak zwykle zresztą.. oto moje pomysły, myżlicie że to dobry pomysł, ten 2 jest trochę inny więc może ten.. ja już sama nie wiem:(:(

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    proszę bardzo:)

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Fajne te łańcuszki, widzę, ze chcesz coż w tym kolorze 🙂 Moja propozycja odbiega od łańcuszka bo ostatnio zauważyłam, ze duża czeżć męskiego społeczeństwa zaczyna sobie kupować obrączki męskie np. takie jak projektuje ten Pan [usunięto_link] – mi się włażnie podoba bardzo ta co Ci przesłałam i sam bym chętnie ją wykorzystała jako prezent.

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja szukałam czegoś oryginalnego, ponadczasowego a jednocześnie bardzo eleganckiego. Zaczęłam przeglądać strony w sieci i tutaj znalazłam w AnKa Biżuteria fajną biżuterię męską, zwróć uwagę na bransoletki. Jej zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie będę jeszcze do nich zaglądać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biżuteria dla niego?? Doradźcie proszę"

Przewiń na górę