Biżuteria do sukienki.

  • Autor
    Odp.
  • pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ponieważ sukienka jest prosta, możesz sobie pozwolić na odważne dodatki. Proponowałabym nieco bardziej „niegrzecznie”. Duży wisior ze srebra, metalu lub masy perłowej zawieszony na łańcuszku z oczkami. Niech sięga do brzucha. Do tego możesz założyć jakież satynowe kozaczki.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    do jasnej, bladej skory wg mnie bardziej pasuje zloto a do skory ciemnej srebro

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Z tego co widzę ,to Twoja sukienka jest czarna,wiec bardzo fajnie będą komponowały się srebrne dodatki,jak np: kolczyki,pierżcionek i naszyjnik. Wtedy będzie to bardzo widoczne,podkreżli twój styl i elegancję.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja polecam srebrną biżuterię,która wg mnie zdecydowanie najlepiej komponuje się z czernią. Rzecz jasna mowa o kolczykach i naszyjniku. Taki zestaw spokojnie wystarczy. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór,chętnie pomogę oraz doradzę.

    melpomenaa45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ten naszyjnik jest przepiękny, bardzo mi się podoba!

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Jeżeli możesz to popraw link,ponieważ nie można dostrzec o jaki naszyjnik dokładnie Ci chodzi. Szeroki wybór znajdziesz także u nas,warto tym bardziej teraz w okresie przedżwiątecznym.

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zegarek i kolczyki i biżuteria srebrna

    Sputnik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Moim zdaniem do takiej sukienki możesz sobie pozwolić na coż dużego i żwiecącego.

    tolanowak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kurczę przecież ta sukienka jest idealną podstawą do wszelkich rodzajów dodatków, szczególnie tych biżuteryjnych! Jeżli chcesz ją ubrać na elegancką biżuterię pójdź raczej w klasykę- srebna biżuteria bałby super moim zdaniem.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Polecam oprócz biżuterii rozejrzec się za butami,masz już coż na oku? Jeżeli nie to chętnie pomożemy gdyż tym zajmujemy się na co dzień.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Przez internet kupić jak najbardziej można,tylko że trzeba trafić i z rozmiarem i z kolorem,co może nie być już takie proste:) Do czarnej sukienki pasuje zarówno złota jak i srebrna biżuteria,zależy już w czym będzie Ci bardziej do twarzy.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    srebne jakież dodatki do tej sukinenki
    🙂

    wronQa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a co powiecie o takiej sukience:

    ? Kupić? Obecnie jest przeceniona, bo w tym sklepie mają jakąś wyprzedaż do -70%.

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Czasami gdy chcemy podarować w prezencie komuś jakiś wyjątkowy prezent to warto postawić na coś oryginalnego. Mi bardzo podoba się taka biżuteria [usunięto_link] , to oryginalne wzory, które potrafią zapierać dech w piersiach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuteria do sukienki."

Przewiń na górę