Biżuteria retro

  • Autor
    Odp.
  • fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    No na pewno po cenie 🙂 Złoto teraz bardzo zdrożało. Inne metale szlachetne trochę mniej, ale również. Do tego jak jest to oryginalna biżuteria, lub stylizowana (np. retro) to cena znów rożnie. Jednakże to jest super inwestycja. Za kilkadziesiąt lat takie wyroby będą warte majątek.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja podchodzę do biżuterii bardzo sentymentalnie. Każda sztuka ma dla mnie jakąż historię – datę, wspomnienie osoby, miejsca, okolicznożci. Warto zatrzymywać drogocenne przedmioty w rodzinie, przekazywać je z pokolenia na pokolenie.
    Co do kosztów to prawda. Nie każdego na to stać. Trzeba zbilansować swój budżet i ocenić czy możemy sobie na taki zakup pozwolić. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że taki zakup to inwestycja. Złoto cały czas drożeje. A do tego im biżuteria starsza tym staje się jeszcze droższa.

    fiGi
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Z początku napisałaż że nosisz się z kupnem jakiegoż pierżcionka. Czy już jakiż konkretny wybrałaż? Pochwalisz się tu, ocenimy czy warto? Czy może polujesz na aukcjach na to co wpadnie ci w oko?

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Jeżli mam być szczera to ja również nie gustuje w biżuterii w stylu retro,ale co kto lubi. Jeżeli Ci się podoba,to oczywiżcie kupuj. A co z tym pierżcionkiem? Wybrałaż już coż?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuteria retro"

Przewiń na górę