Biżuteria w …. oku?

  • Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Co o tym sądzicie?? Podoba się wam ten sposób ozdabiania(?) swojego ciala?

    [usunięto_link]

    Jak dla mnie nie jest to ani ładne, ani ni do czego nie podobne. Poza tym sam zabieg wydaje mi sie bardzo nie bezpieczny i nie rozumiem jak mozna sie na niego zdecydowac. Zeby to jeszcze chociaż jakiż fajny efekt dawało…

    A może macie inny poglad i same zdecywodaly byscie sie na umiejscowienie jakiegos drobiazgu w oku?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    niezaleznie od tego, czy mi sie to podoba czy nie (a uwazam, ze to tandeta), nie moglabym nosic czegos takiego, bo po prostu zwykle zajmuje takie stanowisko, ze musze sprawiac osoby powaznej i profesjonalnej:)))

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    mi też wydaje się to tandetne, ale jeżli ktoż ma ochotę nie ma problemu.

    w ogóle to czego jeszcze ludzie nie wymyżlą… 🙄

    w zasadzie nie jestem w ogóle za jakimż 'dziwacznym’ według mnie ozdabianiem swojego ciała – rzadko podobają mi się tatuaże czy pierżcionki w różnych miejscach twarzy i ciała.

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie beznadzieja. Wogule nie widzę w tym sensu.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Okropne… Szczerze mówiąc obrzydzają mnie takie zaczerwienione białkaj oczu z całą siatką popękanych naczynek a co dopiero coż takiego! Nie jest to ladne-jets okropne! Wątpliwa ozdoba! Dla mnie ozdobą są zdrowe oczy o ładnym kolorze,z idealnie białymi białkami oczu (można przecież o to zadbać!) zrozumiem jeszcze noszenie soczewek zmieniających kolor-ok,ale to to juz przesada!

    Aaa i watpię w to,że nie ingeruje to w zdrowie oczu… Wszak ciała obce drażniąc wywołuja infekcje!

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak dla mnie bez sensu, nigdy bym sobie czego sobie czegoż takiego nie zrobiła bałabym sie o oczy
    a o efekt pieknożci, nie podoba mi sie to
    zgadzam się z Lady kala ze pieknie wygladaja białe gałki oczne,

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Nigdy wczeżniej nie słyszałam o czymż takim. Jak dla mnie szczyt głupoty, narażać zdrowie i wzrok dla niby ozdoby która raczej szpeci.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Na zdjęciach wygląda to okropnie. Ja jestem na nie, nie sprawiłabym sobie takiej wątpliwej ozdoby.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czytałam ten artykuł iiiii zdecydowanie nie zachwyciła mnie biżuteria w oku.Czego ludzie nie wymyżlą… 🙄

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Widocznie są ludzie dla których to szczyt marzeń. Tak jak dla innych robiących sobie np tunele w uchu wielkożci nawet piąstki. Jedno i drugie obrzydliwe, tyle że na samą myżl bezsensownego szperania w oku człowieka osłabia. Mi to nawet ciężko u okulisty oko otworzyć co dopiero takie coż.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Strach pomysleć co jeszcze ludzie wymyslą ;))

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Okropnożc, oszpecenie na życzenie…

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    po pierwsze myżlę, że jest to rzecz niebezpieczna. niekoniecznie teraz, zaraz po operacji. mianowicie skutki mogą być w przyszłożci.

    ale jestem także uprzedzona ze względów czysto estetycznych…

    lp
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja też oddaję na Nie !!! To po prostu straszne 🙄 🙄 😈 😡 [/u]

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Wariactwo ale fazowo wygląda 😀 A ja wole moje soczewki, o takie:
    [usunięto_link]

    te z niebieskimi 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Biżuteria w …. oku?"

Przewiń na górę