Błagam o szybką radę :(

  • Autor
    Odp.
  • napster
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Postaram się napisac to najkrócej jak się da.
    Sprawa dotyczy dożć młodych osób (studia) nie mniej jednak jest ważna !

    Jakiż miesiąc temu zerwala ze mną dziewczyna. Popełniłem kilka błędow psychologicznych, kilka złych zachowań. Ogółem nie jestem strasznie winny. Byliżmy ze sobą 2 lata a ja w ostatnich miesiącach poprostu jak debil zacząłem ją trochę olewać (miałem powody, ale to nieważne). Zerwała mówiąc że się odkochala. Nie dziwota. Dałem jej za dużo luzu, za mało okazywałem uczucia, stałem się slaby psychicznie. Teraz dała szansę swojemu byłemu. Boli to cholera:/ Nie jest z nim, ale wiem, że jeżli on się postara, to ona sie złamie i czy mnie kocha czy nie (choć wiem, że jeszcze tak, tylko rozum zagłusza serce i to bardzo mocno).
    Oczywiżcie jak ze mną zerwała popełniłem pierwszy bląd. Blagałem, żeby wróciła… Żle. Teraz chciałem rozegrać to psychologicznie i poprostu pokazać jej, że się zmienilem jednoczeżnie traktując ją jak zwyklą koleżankę, budzić jej wspomnienia i nie dając po sobie poznać, że jestem skłonny tak łatwo wrólcić. To jednak problematyczne. Trwało by dlugo a w tym czasie pewnie znalazłaby już oparcie w jeszcze większym ode mnie pantoflarzu – byłym. Utrzymuję z nią żadki kontakt a wczoraj mnie szukała ze swoim bylym, bo wyjechalem, miałem wyłączony tel (przypadkowo) na jeden dzień i wszyscy myżleli, że się zabiłem z rozpaczy. Widać bardzo się bała, czy czegoż sobie nie zrobiłem, potem się wkurzyła, ale jak zadzwoniłem powiedzieć co i jak, żeby już się nie martwila to rozmawiała zwykłym, trochę zdezorientowanym tonem. Nie była zla, ale wyjątkowo miła też nie.

    Tak wygląda cala ta sytuacja, ale pytanie jest tu.

    Ona jutro jedzie z rodzina do zakopanego na tydzień. Zastanawiam się mocno czy nie jechać za nią (to byłoby z mojej strony szaleństwo: za tydzień lecę do hiszpani, kasy mam na styk i boję się chodzić po mieżcie – taka fobia z nerwicą. stwierdzona klinicznie, powoli leczę, przełamuję) ona o tym wie, wiec napewno, gdybym tam pojechał, poszedł do jej ożrodka i przy całej rodzinie klęknął z kwiatami i prosił, żeby wrócila to byłaby strasznie zaskoczona a może nawet i zszokowana. I tu pytanie: czy mam to zrobić? Czy to zadziała?

    Blagam o szybką odpowiedź, bo szczerze powiedziawszy z tego powodu nawet już nie umiem spać ani jeżć, organizm i psychika mi siadają. STRASZNIE JĄ KOCHAM i nie umiem bez niej żyć 🙁

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    szczerze,to nie jest latwy temat.Od razu widac,ze Ci na dziewczynie zalezy, ale czy gdybys zachowal sie tak,jakk planuejsz, czy bylbys pewien,ze jesli zechcialaby do ciebie wrocic zrobila by to z milosci czy tez z litosci? by nie odmawiac.Pamietaj ze dziewczyny sa slabe psychicznie tak jak i faceci.JEZELI zrobiloby sie jej Ciebie zal, na pewno by niczego nie odmowila….

    Moim zdaniem zrob tak , jak zrobil mój facet w takiej sytuacji….

    Powiedzialam mu,ze juz nic z tego.. tak naprawde zrobilam najwieksza glupote w zyciu.On troche sie staral itd, az w koncu zaczal mnie olewac, nic sie nie odzywl, spotykal ze znajomymi … Zabolalo mnie,ze juz nie jestesmy razem i TO JA błagałam o spotkanie.mOZE TY TEZ powinienes wziac ja na przetrzymanie, ale decyzja nalezy do Ciebie.Napisz co postanowiles…

    napster
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    trudnobyłoby mi przetrzymać, ona w tym czasie byłaby z kimż innym zapewne i to ryzykowne włażnie ;( Myżlałem o tym, ale niewiem czy jest sens.

    Zastanawiam sie jeszcze nad zrobieniem tego i jeżli do mnie nie wróci to olewaniem ją potem. Napewno na długo zapamięta to, że byłem szalony i gotów do wszystkiego dla niej ….

    Chciaż naprawde liczę, że się uda, bo jak tak dalej pójdzie to się wykończę (już nie jjem, nie żpię i mam ataki astmy przez to 🙁 )

    krejzolka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja uważam ze masz dobry plan !! jesli dziewczyne nie ruszy tzn z ejuz coe nie kocha!! wtedy odejdz i przestan sie starac !hmmm z litosci jesli jakas dxiewcyzna jest wstanie wrocic to chyba jest kretynka! tym bardziej z ejuz próbowałeż i dala ci kosza o ile dobrze doczytalam… mniejsza z tym zrob to !!! to bardzo romantyczny gest i trafisz tym do jej serduszka :):) powodzenia:)

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Owszem.Po tym trafisz do jej serduszka,ale sam pomyżl … postaw się w tedy w jej sytuacji…
    Powiedzmy,że to ty ją zostawiasz,bo chcesz spróbować czegoż innego,zacząć żyć na nowo. Chcesz,żeby to co było,było tylko słodkim wspomnieniem.A tu nagle w twoich drzwiach staje twoja była, rozpłakana i prosi cie jeszcze o szanse.Na dodatek na to patrzy cała twoja rodzina….
    To jest takie wymuszenie, a nie prawdziwa chęć bycia z człowiekiem.
    Ale jeżli chociażby wymuszony związek Ci odpowiada, to działaj.

    napster
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    nie zamierzam stawać rozpłakany, bo to nie zadziała zbyt dobrze:/ Raczej z lekkim użmiechem i chyba przy rodzinie jej ożwiadczę, że przemieżyłem żwiat, żeby jej udowodnić jak silna jest moja milożć a potem poproszę ją o spacer i wtedy pogadam …. :/ ech

    krejzolka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja tam uwazam ze to dobry pomysl…

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja również popieram pomysł wyjazdu, bo tak naprawdę taki romantyczny gest, jeżli nawet nie sprawi, że dziewczyna do Ciebie wróci, to na pewno skłoni ją do przemyżleń i z pewnożcią obudzi ciepłe uczucia, którymi Cię dażyła! Generalnie niczego nie ryzykujesz, moim zdaniem nie wróci od razu do Ciebie, ale zapoczątkuje to proces, który skończy się happy endem dla Ciebie 🙂 ! Przynajmniej ja bym tak postąpiła!!! Pozdrawiam i życze powodzenia!

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Przede wszytskim zacznij sie umawiac z innymi kobietami. Poprawi sie wtedy Twoja samoocena, bedziesz bardziej pewny siebie przez co bardziej atrakcyjny. To ona musi zrozumieć, ze chce wrócic do Ciebie, a na pewno nie zrozumie tego jeżli zobaczy płaczącego, znerwicowanego i błagającego faceta. Sorry, ale zamieniłeż sie w c****, a kobiety raczej tego nie wybaczają. Nawet jeżli są z takimi facetami to tylko dlatego, ze nie ma na horyzoncie innego. Wydaje mi się, że musisz sobie sam z pewnymi rzeczami poradzić, może to przyjdzie z wiekiem.

    napster
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to też włażnie chcę tam pojechać i nie płakać tylko rozegrać to z lekkim użmiechem na ustach, pewnożcią siebie i wizerunkiem pozytywnego wariata … takiego jakim byłem kiedyż …. Ostatnio byłem zbyt poważny, więc liczę, że taki krok udowodni, że jednak jestem ciągle tym samym szalonym romantykiem …. :/

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    jedz…dziewczyny kochaja takich szalencow, rycerzy, romantykow i w ogole taki cukier miod malina…ja bym sie na to chwycila 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    To żwietny plan. Działaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Może od razu się przełamie, albo na początku będzie trochę zła. Ale nie załamuj się, to tylko poza. To musi zadziałać!

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Widze,że tylko ja i Piotr ni enamawiamy Cię do tego czynu.Widac,że kobiety kochają romantyków,ale dziewczyny nie zauważacie,że może ona po prostu już nie chce z nim być ???/
    Na moje , powinieneż dać sobie czasu, poczekać.Może i ty zrozumiesz,że to nie to,że tak na prawdę chcesz z nią być z przyzwyczajenia,że bez niej też może być dobrze…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błagam o szybką radę :("

Przewiń na górę