• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Dziż rano zabolał mnie jajnik. Ból był do zniesienia, ale ciągnął mi się aż na całą nogę. Okres skończył mi się 3 dni temu więc nie wiem jaka może być przyczyna. Ostatnio byłam u gina, badałam się i wszystko było ok. Jeżli jutro nadal będzie boleć, to wybiorę się tam chyba znowu. Ale zastanawiam się co to może być… Dodam, że wzięlam 3 nospy i nie pomogły. Potem wzięłam poł paracetamolu i przestał b oleć jajnik, ale co najdziwniejsze ból nogi pozostał. Oprócz tego zauważyłam, że im mniej się ruszam tym ból się nasila.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Musisz koniecznie znów wybrać się do lekarza. Na przeżwietlenie.

    sweetnimph
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    A nie masz problemów z kręgosłupem, nie naciągnełaż mieżnia, nie strzeliło ci nic w biodrze, nie przewaiało cie…

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    A jaką stosujesz antykoncepcję? może to przez źle dobrane tabletki? palisz papierosy? co powiedział lekarz?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Dziż rano zabolał mnie jajnik. Ból był do zniesienia, ale ciągnął mi się aż na całą nogę. Okres skończył mi się 3 dni temu więc nie wiem jaka może być przyczyna. Ostatnio byłam u gina, badałam się i wszystko było ok. Jeżli jutro nadal będzie boleć, to wybiorę się tam chyba znowu. Ale zastanawiam się co to może być… Dodam, że wzięlam 3 nospy i nie pomogły. Potem wzięłam poł paracetamolu i przestał b oleć jajnik, ale co najdziwniejsze ból nogi pozostał. Oprócz tego zauważyłam, że im mniej się ruszam tym ból się nasila.

    to niekoniecznie musi byc jajnik. w koncu ciezko stwierdzic, co boli, jesli chodzi o narzady wewnetrzne.

    badania krzepliwosci krwi to dosyc dobry pomysl, tak dla pewnosci.

    po prostu przejdz sie do internisty. jego tez trzeba odwiedzac czasem.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Zgadza się, byłam u internisty, ten wysłał mnie do ortopedy i ginekologa. Ortopeda okazał się zbędny, nic nie znalazł, bo okazało się, że przeziębiłam sobie narządy. Ból jajników promieniował mi na nogi i w tym cały sęk.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Podobne objawy są czasami przy zespole jelita drażliwego, zapaleniu przydatków …

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ból jajnika i nogi"

Przewiń na górę