• Autor
    Odp.
  • ossoria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Pomozcie mi bo swiruje…
    31.12 kochalam sie z chlopakiem … to byl moj ostatni dzien okresu wiec mialam nieplodne , no i jeszcze nie skonczyl we mnie , no i bylismy zabezpieczeni ( gumka ) . Od tygodnia mam straszny bol sutkow … gdzies przeczytalam ze jak bola sutki to jest to pierwsza oznaka ciazy… ale jakim cudem miala bym zajsc??? Moze to objaw owulacji ? Bo jakos teraz mi wypada ? Okres powinnam dostac za 2 tyg.
    Prosze o pomoc.

    ossoria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    pomozcie mi…

    Khushi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Mnie bolą sutki zawsze w drugiej połowie cyklu. Ale nie powiem Ci na 100% że nie jesteż w ciąży, bo to może zrobić tylko lekarz.

    ossoria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ale i tak dziekuje bo mnie nigdy nie bolaly i chcialam sie dowiedziec czy jakas kobieta maiala lub ma takie cos

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    To nie musi być koniecznie ciążą. Zabezpieczyliżcie się po pierwsze po drugie napisałaż że nie skończył w tobie. Sperma nie miała jak się dostać do twojego ciała… więc ciąża jest tu nie możliwa. Sutki mogą cię boleć ponieważ tak możesz przechodzić dane dni swojego cyklu 🙂

    Nie martw się 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Dziewczyny nie żwirujcie. Piersi bolą też od spadku hormonów, np. progesteronu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bolace sutki …"

Przewiń na górę