• Autor
    Odp.
  • hefalumpiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mnie zawsze fascynowała metafizycznożć, eterycznożć Indii, tajemniczożć tego kraju…

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Religia. Inna kultura. Kuchnia! 🙂

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    bajeczne kolory, fenomenalne tkaniny

    Cady
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    żwietne filmy ja oglądałam gdyby jutra nie było, czasem słońce czasem deszcz, nigdy nie mów zegnaj:) polecam

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    polecam czasem slonce czasem deszcz, a ten gdyby jutra nie bylo tez widzialam. faktycznie te filmy trwaja okolo 3 godzin. dawno nie ogladalam ale mialam kiedys taki moment gdzie tylko te filmy. Wiele ludziom sie one nie spodobaja ale tak dla ciekawosci mozna sobie sprobowac:)

    manka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Oglądam od pięciu lat i bardzo lubię te kinematografię. Ma w sobie tyle różnorodnożci, ale wiadomo trzeba wiedzieć co jest dobre i do paru rzeczy się przyzwyczaić inaczej nie ruszy.
    Polecam:
    * Billu (2009)
    * Athadu: Poszukiwany (2005)
    * Mój kraj (2004)
    * Coż się dzieje (1998)
    * Jestem przy tobie (2004)
    * Czasem słońce, czasem deszcz (2001)

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    wesoło, kolorowo, gwarnie, emocje przerysowane, ale historie proste, jednoznaczne, najczężciej dobrze się kończące, można popłakać i się pożmiać, pocieszyć happy endem
    Hindusi oszczędzają, żeby pójżć do kina na taki film, u nich to wydarzenie, pozwala się oderwać od rzeczywistożci niekoniecznie tak kolorowej i luksusowej jak w takim filmie, gdzie kopciuszek poznaje księcia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bollywood"

Przewiń na górę