• Autor
    Odp.
  • polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @mrówka wrote:

    witam

    mam takie pytanie czy można używać bronzera zamiast różu na kożci policzkowe? czy to jednak jest zarezerwowane dla starszych osób.

    przy odpowiednim odcieniu skory, broznzera i odpowiednim sposobem, najlepiej w wakcje- mozna.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja uzywam pudru brazujacego zamiast rozu, szczegolnie latem do lekko opalonej cery, wyglada swietnie

    trinity
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    bronzer! 🙂 i to nie byle jaki, bo Bronzing Powder od artdeco 🙂

    hania0023
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja polecam: Lancome Star Bronzer- nr 3
    ([usunięto_link])
    Wydaje mi się ze róż pasuje do jażniejszej karnacji a bronzer do ciemniejszej. ja mam ciemniejsza wiec używam bronzer. Polecam ten 😉
    pozdrawiam:)

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    bronzer trochę postarza i na pewno nie pasuje do każdego rodzaju cery i karnacji. Jeżeli uważasz, że tobie będzie w nim ok, możesz spróbować

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Nie zgodzę się z tym, że puder brązujący postarza. Umiejętnie nałożony bardzo dobrze modeluje owal twarzy i dzięki niemu można ją wyszczuplić. Też używam bronzera to modelowania twarzy a na szczyt kożci policzkowej nakładam odrobinę różu. Nie wygląda to ani trochę sztucznie a tym bardziej nie postarza.

    Kosa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja kiedyż próbowałam użyć bronzera i wyglądałam jak po samoopalaczu 😀 Trzeba mieć trochę umiejętnożci, bo to nie takie proste.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Juz od dlugiego czasu nie uzywam rozu, brazerem fajnie uwydatniam kosci policzkowe.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    brazer i roz to zupelnie dwa inne kosmetyki 🙂 wedlug mnie lepszy jest brazer, jednak nie kazdemu pasuje 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " bronzer zamiast różu?"

Przewiń na górę