Bujaczek dla dzieciaczka:)

  • Autor
    Odp.
  • biedroneczka3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witajcie drogie mamy!
    Mam niespełna półrocznego synka Cypriana, małego, kochanego urwisa:) Ostatnio zaczęłam zastanawiać się wraz z mężem nad kupnem fotelika bujanego, który nieco by go uspokoił po zabawie:) Co o tym sądzicie? Używałyżcie podobnego urządzenia?:)

    goshya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witaj!
    Chyba chodziło Ci bardziej o fotelik, który miałby Twojego maluszka wyciszyć czy też nawet użpić. Ja osobiżcie używałam leżaczka z Fisher price. Możesz sobie zobaczyć go na stronie firmy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Spokojnie nie znudzi twojego maluszka, do pałąka przyczepione są zabawki, którymi może się bawić:) I na pewno tak jak powiedziała 'izaczek’ nie wypadnie, ponieważ są am specjalne szelki, więc bez obaw:) W moim wypadku bardzo się przydał choćby jeżeli chodzi o karmienie..

    edit
    jakubek

    biedroneczka3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję Ci 'goshya’ za info naprawdę pomocne:) Chodzi mi własnie o taki bezpieczny fotelik, który nie przewróciłby się razem z dzieckiem. No i ważne żeby miał zajęcie kiedy ja akurat nie mogę się z nim bawić (bo np. wieszam pranie itp.) Jak długo służył Waszym dzieciom taki bujak? Bo mój synek jednak ma już ponad 6 miesięcy..

    goshya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    biedroneczka<3 w przypadku mojego synka fotelik byl w użytku do 9-10 miesiąca, myslę, że i tak dlugo, ale to naprawde zależy od dziecka i jego rozwoju, jeżli chcesz zeby Ci posłuzyl dlużej to kup taki z rozszerzanymi ramami, bedzie rósl razem z Twoim dzieckiem..

    marta_kul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Z tego co słyszałam, takie bujaki, jeżli są odpowiedniej wielkożci służą dzieciakom nawet półtora roku. Bo kiedy są już większa wykorzystują leżaczki jaki foteliki, i np. oglądają sobie w nich bajki, albo książeczki. Koleżanki córka bardzo chętnie przesiaduje w niegdyż leżaczku, teraz foteliku 😉

    biedroneczka3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    marta_kul mówisz o takim zwykłym nie rozszerzającym się leżaczku? I 1,5 roczne dziecko z niego korzysta?! Bo włażnie oglądałam takie rozszerzane modele i podoba mi się, że słuzy także starszym dzieciom. Hm no to teraz już sama nie wiem co wybrać… goshya sprawdzałam na necie te modele z Fisher Price i podoba mi się bardzo model Rainforest i nie wiem na co się zdecydować, bo chodzi tu o wygodę mojego maluszka:)!

    marta_kul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Za pewne z FP każdy leżaczek jest wygodny, przynajmniej wnioskuję to z owej rozmowy. Dziecko koleżanki ma już ponad 1,5 roku i używa tego leżaczka jako siedzenia. Ale z tego względu, że leżaczków używa się od około 5-6 mc życia, dzieci używają ich do około 2. roku życia.

    biedroneczka3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję Ci bardzo marta_kul włażnie o to mi chodziło, teraz z czystym sumieniem kupie ten model Rainforest:) skoro dzieciaczek używa go nawet do 2 roku życia to warto zainwestować zwłaszcza, że ma tyle przydatnych akcesoriów:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bujaczek dla dzieciaczka:)"

Przewiń na górę