Całkiem spoko konkurs piwa Redds :)

  • Autor
    Odp.
  • Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    W zasadzie nie będę opisywać konkursu, bo myżlę, że jak ktos się zainteresuje, to sam wygoogla lub kupi to piwko i się wszystkego dowie, ale chciałam się Was zapytać, jak Wy myżlicie… bo chciałam wziąć udzial.. z rysunkiem tylko że… mojego synka 🙂 On takie fajne bohomazy robi, ale jest tam klauzula, że ożwiadczam, że praca jest wyłącznie moja… Tylko czy moja oznacza własnoręczne wykonanie czy to, że nie żciągnęłam jej z jakiejż strony i takie tam… ? Jak nie, to myżlę, że napiszę wiersz lub zrobię kolczyki i wyżlę (albo i to i to), ale ten obrazek jest żwietny…

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    pomysł z konkursem fajny, ja popieram wszelkie formy kreatywnożci 🙂 także w wolnej chwili wejdę tam i obczaję co i jak, może też się zgłoszę 😉

    ale co do tego zamieszczania rysunku dziecka, to nie wiem.. jest tam możliwożć napisania maila do organizatorów? bo to by pewnie wyjażniło sprawę.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    dziecko na piwie??? nie bardzo ;/

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Eta.. Na rysunku nie ma dziecka.. To nie jest zdjęcie synka tylko rysunek, który on namalował 🙂 Jest wyjątkowy, wesoły i uważam, że żwietny… Kupiłam czteropak Redds, więc napiszę maila… ale to do tej Kampanii Piwowarskiej i zapytam a następne trzy kody też spozytkuję 🙂

    A któraż z Wa tam już coż załączyła? Bo sporo zgłoszeń już jest jak patrzyłam…

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja się zarejestrowałam, ale pracy żadnej nie zgłosiłam. mam jedno „opowiadanko” w zanadrzu, które mogłoby się nadać 😉 tylko tak „trochę bym chciała, a trochę się boję” 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    to jest fajny konkurs rzeczywiżcie, bo do wielu grup skierowany i można się wykazać w wielu kategoriach, nie jest tylko foto czy żpiew. to jest fajne w nim i jeszcze to, że można sobie pooglądać samemu prace, poczytać, posłuchać a nie, że wszystko jest zamknięte dla internautów i dzieje sie za żcianami firmy 🙂

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    zgadzam się z Tobą, asiek.
    i im dłużej się przyglądam tym pracom, tym większą mam chęć na zgłoszenie swojej 😉
    to znaczy jestem już zarejestrowana, najbardziej podoba mi się kat. z fotografiami, ale tylko nieliczne są super.
    za to w piosenkach mam swoją faworytkę już, szkoda, że standard żpiewa, a nie coż swojego, ale żpiewa go żwietnie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Całkiem spoko konkurs piwa Redds :)"

Przewiń na górę