cellulit po 30-stce

  • Autor
    Odp.
  • Icha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam,

    Szukam porady w sprawie cellulitu. Mam go chyba od zawsze, ale kiedyż udawało się go mieć po kontrolą. Chyba od ciąży jest z nim jednak gorzej, aż strach wyjżć na plażę. A same masaże nie pomagają !!!!! Kupiłam kosmetyki, od wrzeżnia będę chodzić na BBS. Co jeszcze ? Czy ktoż coż może podpowiedzieć ????

    Pozdrawiam
    Icha

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ćwieczenia, masaże, dieta i kosmetyki w 4 slowach

    Icha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jaka dieta byłaby najlepsza ?

    Orinutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    czwarte słowo to…..woda mineralna,minimum 2 litry dziennie

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jaka dieta byłaby najlepsza ?

    Zmniejsz spożycie kwasów tłuszczowych nasyconych kosztem nienasyconych w szczególnożci wielonienasyconych.
    Eliminacja tłuszczy trans/utwardzanych.

    akjam89
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    tzn. co powinno się jeżć, a czego nie?

    Ja jak narazie walczę pijąc wodę, uprawiając sporty i stosując balsam antycellulitowy Nantes. Bardzo mi pomaga to wszystko:) Polecam;)

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Walka z cellulitem jest długa rozprawą, należy przemyżleć dobór odpowiedniej diety i kosmetyków. Pomocnym rozwiązaniem są też rożnego rodzaju zabiegi. Miedzy innymi istnieje Geo Thermal Cell, przy jego wykonaniu używa się bandaży. Ma działanie nie tylko antycellulitowe ale również drenujące. Wiem, że w swojej ofercie ma go salon Beauty Homecare.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Na cellulit mezoterapię można też zastosować, kilka zabiegów. Rozmawiałam ostatnio z pewną osobą z kregów buddyjaskich i to picie wody w takich ilożciach wcale nie jest wskazane bo wypłukuje z organizmu wszystko co cenne.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ćwieczenia, masaże, dieta i kosmetyki w 4 slowach

    jestem jak najbardziej ZA 😀

    PS. przy okazji niech mi będzie wolno posłać pozdrówki Fidze, heeej 😀

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Czasami dobrze jest udać się do Hotelu SPA na parę sprawdzonych zabiegów. Wiele, bardzo pomocnych znajdziesz w Primavera SPA. Dodatkowo sobie odpoczniesz i się zrelaksujesz. Także jest to takie klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

    ruda1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czasami dobrze jest udać się do Hotelu SPA na parę sprawdzonych zabiegów. Wiele, bardzo pomocnych znajdziesz w Primavera SPA. Dodatkowo sobie odpoczniesz i się zrelaksujesz. Także jest to takie klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

    Tego jeszcze nie próbowałam jakiejż serii włażnie zabiegów, ale to musi działać popatrzcie na te wszystkie aktorki, które na przemian chudną tyją i nic cellulitu nie widać.

    Bratek_gagatek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Tak jak Cichopek?, która odkąd zaczęła pisać ksiązki dla mam, zaczęła chudnąć, szkoda tylko, że nie dzieki tym sposobom, a Klinice Medycyny Estetycznej, gdzie regularnie trenuje.

    portugalskamarta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jakie studia, jakie SPA. dziewczyny sport i uda jak u nastolatki!!!

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    cellulit w każdym wieku może dopażć, ale na pewno ja go tak samopas nie zostawię, wybieram się do Good Time day spa na serię zabiegów, żeby się w końcu tego dziadostwa pozbyć.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Na „atak” cellulitu szczególnie narażone są te osoby które były aktywne fizycznie i nagle jej zaprzestały,pamiętajmy o tym aby nie robić tego gwałtownie,plus stsoowac odpowiednią kuracje i kosmetyki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cellulit po 30-stce"

Przewiń na górę