• Autor
    Odp.
  • oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    co myżlicie o chinskim jedzeniu ? Dobre ? niedobrze? zdrowe ? nie zdrowe? hmm ? : )

    husky27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ogólnie nie przepadam ale myżlę że nie jest zbyt zdrowe …

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    chinskie wlasnorecznie zrobione zdrowe, z baru niezdrowe.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha, no a np kurczak w ciescie kokosowym ? albo w ciescie zwykłym ? j anie lubie sajgonek ;/ blee.

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    dla mnie chinskie jest bardziej zdrowsz niz cos innego bo tam ryz, warzywka miesko gotowane albo duszone fakt w barach ( zalezy jakim i gdzie ) ryzykowne ale samemu czemu by nie …

    malenka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    dla mnie chinskie jest bardziej zdrowsz niz cos innego bo tam ryz, warzywka miesko gotowane albo duszone fakt w barach ( zalezy jakim i gdzie ) ryzykowne ale samemu czemu by nie …

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no fakt zalezy od barow 😉 ja np bardzo lubie jesc kurczaka w ciescie kokosowym w realu w „A-DONG” 🙂

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    a wiec ?;>

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    odpowie ktos na moje pytanie ?:) bylabym wdzieczna 🙂

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Uważam, że jedzenie kuchni chińskiej przyrządzone samodzielnie z małą ilożcią tłuszczu jest dosyć zdrowe co innego bary 🙄 tam to przecież wszystko pływa w tłuszczu ❗

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    ale np kurczak w ciescie kokosowym nie albo Gongbao czy jakos tak tez nie w tluszczu albo sajgonki. no i czy mozna przytyc od takiego jedzienia ? ja szcze powiem ze lubie chonskie i zjem np raz na jakis czas w barze chinskim z moimi przyjaciolkami czy chloapkiem.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    ale np kurczak w ciescie kokosowym nie albo Gongbao czy jakos tak tez nie w tluszczu albo sajgonki. no i czy mozna przytyc od takiego jedzienia ? ja szcze powiem ze lubie chonskie i zjem np raz na jakis czas w barze chinskim z moimi przyjaciolkami czy chloapkiem.

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Czy od chińskiego jedzenia się nie przytyje?! O rany, od wszystkiego można utyć jedynie nie od wody i powietrza.
    Sajgonki smaży się w GłęBOKIM TłUSZCZU!!!!

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no tak ale mi chodiz o to ze jak na jakis czas tam w tyg. pojde do chinskiego to czy nie przytyje od tego jedzienia ? czy to jedzenie jest bardzo tluczace czy co ?

    baby jane
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Tuczące? Tak jest bardzo tuczące.
    Jeżli będziesz jadła raz na jakiż czas to czy przytyjesz? Wątpię, chociaż jeżli masz tendencje do tycia to możesz po jakimż czasie przybrać trochę na wadze.
    W jakim ty żwiecie żyjesz? 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chinskie ?"

Przewiń na górę