Ciąża i powrót do wagi

  • Autor
    Odp.
  • magicday
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hejka 🙂

    Z góry przepraszam jeżli w złym dziale. Mam problem z powrotem do wagi po ciąży… Stosowałam się np. do rady podanych tutaj [usunięto_link] ale nie dają one żadnych rezultatów… Czy mogłybyżcie mi w tej kwestii doradzić?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Słuchaj trzeba ćwiczyć, ruszać się dużo angażując jak najwięcej miężni ciała:) Poza tym super sprawą żeby skóra pięknie jędrnie się prezentowała sa masaże, nawet w domu możesz się masować ja odkąd kupiłam sobie szczotkę do ciała (tylko lepiej wybrać dobra jakożciowo, z naturalnym włosiem , ja mam Brsita szczotkę) masuje się codziennie i pod prysznicem i na tzw. sucho. Super skórze pomagają takie masaże.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc-przede wszystkim! nasze ciala przez 9 miesiecy przybraly wiekszych rozmiarow, wiec dajmy im czas na powrot, nie moze to byc juz, teraz. Jak bedziemy mialy zbyt wielka presje, to nie pomoze nam to. Spokojnie, powoli do celu. Dobra dieta, bogata w blonnik i zestaw cwiczen i efekty beda, tylko cierpliwosci 🙂

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Polecam np zajzec do wszelkich fit mamusiek na instagramie 🙂 Czesto dziela sie przepisami, poradami jak i sposobami w jakie cwicza 🙂

    Paulina Krasny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    przede wszystkim zacznij jeżć połowę tego co do tej pory. Zacznij ćwiczyć. No i warto też iżć na jakież zabiegi ujędrniające do salonu urody. ja chodzę do coco time we Wrocławiu i dzięki nim moja skóra praktycznie wróciła do stanu przed ciąży

    anka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały.
    Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Kasi (tel. 739 202 359), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    No mi powrót do figury z przed ciąż trochę zajął. Powiem szczerze, że jeszcze mam nad czym pracować, a minęło już ponad dwa lata od drugiego porodu. Przede wszystkim to zgłosiłam się do kogoś, kto się zna na pomocy w utracie zbędnych kilogramów bez ich powrotu. Tak zaczęła się moja przygoda z Diet4u. Określiłam im swój cel i preferencje, pomogli dobrać odpowiednią dietę. Dzięki nim nauczyłam się jeść regularnie, zdrowo i poznałam super połączenia smakowe. Od siebie dodałam ruch na zajęciach fitness i basen, jednak na efekty troszkę czekałam, nie wszystko można mieć na już. Posiłki dalej zamawiam u nich i dla mnie to świetny sposób, żeby dbać o siebie i swój organizm.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Mi trochę pomogła taka herbatka ziołowa z zielnika doz.pl. Ale oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to tylko pomocniczo, bo jednak bez diety i ćwiczeń się nie obędzie

    konik_polny_86
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    po samym karmieniu piersia duzo zjechalam z wagi, ale dodatkowo jeszcze zaczelam cwiczyc, chodzic duzo na spacery ale tez i jadlam zdrowo. herbaty ziolowe sa tez fajnym rozwiazaniem no asnie te cwiczenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciąża i powrót do wagi"

Przewiń na górę