Ciekawe czy znacie odpowiedź

  • Autor
    Odp.
  • sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Chciałabym o cos zapytac….

    O)d jakiegos miesiaca jestem na diete…. Bardzo straciłam brzuszek z czego sie bardzo ciesze…. ale nie dawno sie wazyłam i nadal mam tą samą wage… dlatego tak sie dzieje?

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    jestes na diecie…. ciekawe jak ta dieta wyglada ….

    byc moze tracisz na wodzie a nie na tluszczu!

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jem wszystko gotowane na parze.

    Nie cwicze i to by bylo na tyle

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Podobnie jak Jovita myżlę, że zeszła ci woda. Ja z kolei mam wyważoną dietę i co jakiż czas coż mi z brzuszka spada.

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    hmmm…wiec co powinnam zrobic?

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Hmm . Jak an razie się nie przejmować. Lepiej ważyć tyle ile się ważyło,a wizualnie lepiej wyglądać niż na odwrót. A powiedz co ty tam gotujerz na tej parze?

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    głównie to jakies chude mieso (piersi z kurczaka za zwyczaj lub jakies udko)… nienawidze warzyw po za fasolką ….moje sniadanie składa sie z kubka kako lub kawy, potem obiad i koniec z piciem i jedzeniem na cały dzien

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    sisi robisz fatalny błąd nie jedząc żniadania. Popełniałem go niemal całe życie i teraz to wiem. Musisz jeżć żniadanie. Pozatym faktycznie jesteż puszysta żeby się odchudzać, czy to tylko takie twoje widzimisię?

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    wazw ponad 70 kg przy wzrosnie ledwo metr 60 wiec chyba jednak to nie przesada skoro kupuje w wieku 20 lat rozmiar 44

    nie lubie jesc sniadani…. wogole nie mam na nie ochoty…. kto je o 6 rano?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Skoro wstajesz o 6 to jedz o 6. Ja do liceum nieraz musiałam wstawac o 5.30 i jadłam wtedy żniadanie. Lepiej później sobie jedzenie odpusc. Bo żniadanie zdąrzysz spalic przez cały dzień.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Nie masz dramatycznej sytuacji, ale troszke można zawsze zrzucić:) Wszysyc doradzamy ci jedzenie żniadania. Najlepiej jeżć posiłki regularnie, a ostatni góra o 19.00

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    no okej sniadanie i co dalej ? a tak wogole to co mam jesc na te sniadanie?

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Zapoznaj się z indeksme glikemicznym. Nie chodzi o zmniejszanie kalorii, co ograniczeniu cukrów. Dlatego eliminuje się ziemniaki, biały ryż, przenne pieczywo, słodycze, gotowaną marchewkę. Warto jeżć szczypiorek, czy koperek do posiłku bo obniża zawartożć cukru. do kanapek z reguł jem szczypiorek, pomidory, biały ser z jogurtem, kiszone ogorki, rzadziej szynke, czy zolty ser.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    Sisi nigdy na stale nie schudniesz – to ze chudneisz teraz to wiadome bo prawie nic nie jjesz , ale to tylko na krotko , waga wroci szybko.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    na sniadanie weglowodany zebu org mial energie na caly dzien i bialko(po ktorym sie nie tyje) ,
    mozesz np platki owsiane na mlkeu w ten sposob nie dosc ze nie utyjesz to dodatkowo owsianka przeczysci ci jelita a to takze wplywa na odchudzanie bo gdy w jelitach zalega duzo… to wiadomo ze organizm sie nie pozbywa tego co trzeba a co z tym idzie przemiana materi slabnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciekawe czy znacie odpowiedź"

Przewiń na górę