• Autor
    Odp.
  • Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Dzieki za porade, bole glowy mam od zawsze, odziedziczylam to po moim ojcu, ale zauwazylam ze odkad biore tabletki bole pojawiaja sie najczesciej w okresie 7-dniowej przerwy(wlasnie wtedy sa najgorsze), natomiast rzadziej w ogole.
    Masz racje, zgadzam sie z Toba, tylko nieregularne krwawienia byly spowodowane glebszym powodem. Bylam w ciazy i w 12 tyg poronilam, wtedy wlasnie zaczely sie obfite i nieregularne krwawienia. Gdy zaczelam brac Cilest, moj problem zniknal. Dlatego pomimo boli glowy jestem zadowolona z tych tabletek

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Dzieki za porade, bole glowy mam od zawsze, odziedziczylam to po moim ojcu, ale zauwazylam ze odkad biore tabletki bole pojawiaja sie najczesciej w okresie 7-dniowej przerwy(wlasnie wtedy sa najgorsze), natomiast rzadziej w ogole.
    Masz racje, zgadzam sie z Toba, tylko nieregularne krwawienia byly spowodowane glebszym powodem. Bylam w ciazy i w 12 tyg poronilam, wtedy wlasnie zaczely sie obfite i nieregularne krwawienia. Gdy zaczelam brac Cilest, moj problem zniknal. Dlatego pomimo boli glowy jestem zadowolona z tych tabletek

    glebszych problemow nie leczy sie pigulami.
    nimi mozna leczyc obiawy, a nie przyczyny.

    pozniej banda idiotow twierdzi, ze kobiety sa bezplodne od pigul. nie. sa bezplodne, bo ktos zamiast je wyleczyc, wciskaja piguly. okres jest co 28 dni, wiec jakby nie bylo problemu. a problem sie poglebia i poglebia, bo jest nieleczony.

    jestes bardzo nieswiadoma osoba, skoro bol glowy w czasie 7 dniowej przerwy nie wzbudza w tobie niepokoju i twierdzisz, ze jestes mimo tego zadowolona z tabletek.
    przeciez bole glowy w czasie pierwy sa jednym z glownych powodow, z ktorych tabletki nalezy natychmiast odstawic.

    sama jestem migrenowcem.
    gdybym dostawala boli glowy w czasie przerwy…odstawilabym piguly i biegla do gina robiac w porty ze strachu.

    ale…jak widac niektorzy mysla, ze to jak witamina c.

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    A przepraszam, jestes lekarzem?

    Bo uwazam ze skoro zaufany lekarz ktory leczy wszystkie kobiety w mojej rodzinie wie co robi.

    Dziekuje za mile sugestie, uwazam ze to samo mozna napisac w troche inny sposob, ale moze nie w twoim przypadku.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A przepraszam, jestes lekarzem?

    Bo uwazam ze skoro zaufany lekarz ktory leczy wszystkie kobiety w mojej rodzinie wie co robi.

    Dziekuje za mile sugestie, uwazam ze to samo mozna napisac w troche inny sposob, ale moze nie w twoim przypadku.

    leczy?

    przepisywanie pigul na problemy z miesiaczkami to nie jest leczenie. to szkodzenie.

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Skoro wiesz lepiej, to niech Ci juz bedzie.
    Nie mam ochoty dyskutowac wiecej z Toba na ten temat.

    Pozdrawiam i dzieki za rozmowe!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😯

    dziewczyno, przeciez to chodzi o twoje zdrowie!!!

    Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    Dziekuje ze sie marwisz o moje zdrowie 🙂
    Dam Ci znac jak odbiore wyniki badan

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Po Cileżcie bolała mnie ciągle głowa i wymiotowałam. Biorę teraz Lesine i czuję się nareszcie normalnie!!! Polecam

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja biorę Lesinelle też są tej samej firmy co Lesine. Tabletki są super, chociaż czytałam też o Lesine i ponoć po nich poprawia się bardzo cera.

    aaanastazjaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ale na cos trzeba zwalic dodatkowe kilogramy;d

    warkka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cilest brać czy nie?"

Przewiń na górę