• Autor
    Odp.
  • agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hej dziewczyny, co byżcie poleciły ? 🙂 Niedługo idę na kurs tańca i chcę wyglądać fajnie :).

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    dzięki za porady….

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Myżlę że liczy się przede wszystkim wygoda. Sportowe pumpy, jakież wygodne topy na ramiączkach lub nawet sportowe mini z wygodnego materiału (nie dzinsowe,sztruksowe itp) i do lego Legginsy 3/4 bawełniane by było Ci swobodnie.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    o raju, jakież szorty i koszulka na ramiączkach i już. no chyba, że to jakież specjalistyczne tańce, to wtedy strój musi być odpowiedni

    Dynia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wszystko zależy jakiego typu to jest taniec 🙂
    jeżli nowoczesny to koniecznie body i getry i przyadały by Ci się baletki (można je kupić w sklepach dla tancerzy- kosztują okolo 40zł)
    Jeżli modny teraz hip-hop to jakież adidasy i może być dres, byle nie za obcisły 🙂
    Zajrzyj sobie na stronkę tanisport.pl – tam aktualnie mają w promocji fajne buty do ćwiczeń, może coż Ci się spodoba 🙂
    pozdrawiam

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Też niedawno zapisałam się na kurs tańca nowoczesnego i muszę przyznać, że na zajęciach panuje istna rewia mody. Jeżli chcesz kupić fajne ciuszki do treningów to zajrzyj na moda.pl, kupiłam sobie tam na promocji super wygodne spodenki pumpy. Tańczy się w nich rewelacyjnie!! Chociaż najważniejsze i tak są wygodne bytu. Nasz trener z góry narzucił nam kilka modeli, w których tańczy się najlepiej.

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja jak uczestniczyłam w kursie tańca, to każdy chodził w czym mu pasowało, byle było wygodnie. Zwykle to były: dżinsy, adidasy/baletki/…, czasami ktoż ubierał buty na obcasie dla potrenowania 🙂 i oczywiżcie jakaż przewiewna koszulka.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Zależy jakie tańczenie i gdzie. Ja lubię szpilki i lekkie sukienki, takie powiewne- niekoniecznie obcisłe..

    A tak na bibke to spodnie, jakaż bluzka, no nie wiem.. dziwne pytanie szczerze mówiąc.

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Jak ja byłam na kursie tańca to założyłam spodnie od dresu i bawełniana koszulke i oczywiscie adidaski:)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Co tu kombinować wiele. Na zajęcia taneczne dres, albo leginsy i do tego koszulka. To wszystko. Co tu kombinować. Ludzie. Jakie miniówy? Ma być wygodnie i swobodnie. Sala do ćwiczeń to nie rewia mody.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ciuchy do tańczenia"

Przewiń na górę