co jest nie tak? pomóżcie mi wyciągnąć jakież wnioski…

  • Autor
    Odp.
  • santa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    dlaczego facet po wielu miesiącach rozmów przez internet nie chce się spotkać mimo sugestii z mojej strony ?
    wydaje mi się, że jestem tym, kogo szukał, jednak poza komplementami od czasu do czasu nie wykazuje inicjatywy. nie widzieliżmy się od czasu, gdy się poznaliżmy, ale wie przecież jak wyglądam – ma zdjęcia.
    chętnie utrzymuje kontakt, ale tylko virtual.
    rozmawia nam się przyjemnie. mamy podobne poglądy, zainteresowania, prawie nigdy się nie sprzeczamy.
    w razie wątpliwożci – nie, nie narzucam mu się bardzo.
    żwiństwem z jego strony jest, kiedy mówi, że w niedalekiej przyszłożci się spotkamy, ale na razie jest zajęty albo … nie chce mu się 🙄
    nie umiem się już uwolnić, nie ma dnia kiedy o tym nie myżlę …
    co jest nie tak ?!

    Asia 85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Z tym kolesiem jest coż nie tak. Albo się tobą bawi i oszukuje albo sam nie wie czego chce. Może tesz ma rodzinę i flijtuje z innymi kobietami virtualnie bo np. uważa,że to nic groźnego dla związku. I jeżeli dochodzi do spotkania odmawia.Może mu się foto nie spodobału,przypuszczeń jest wiele. Mi się wydaje,że kogoż ma a w necie szuka przygód.

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Nie dawno czytałam artykuł w babskim czasopismie:”Claudia” lub „Olivia” o podobnym przypadku, który Ty utaj opisujesz.

    Pewna dziewczyna/kobieta już tak się odrealniła prze te wszystkie czaty, randki internetowe, że gdy poznała faceta(też przez internet), który do niej przyjechał, pokochał ja i nawet po jakimż czasie chciał jej zaproponować małżeństwo, powiedziała mu,ze dziękuje, bo ona szuka dalej swojej wielkiej miłożci….. oczywiżcie dalej logując się na przeróżnych czatach i portalach, gdzie jedynym jej celem jest poszukiwanie prawdziwego uczucia…

    Może ten chłopak nie umie już się zachowywać w „normalny” sposób na randkach w realu, może tylko potrzebuje pisać….
    Ciężki, przypadek jak dla mnie….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co jest nie tak? pomóżcie mi wyciągnąć jakież wnioski…"

Przewiń na górę