co mam zrobic? probem nastolatki :)

  • Autor
    Odp.
  • cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    ;vdf

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm… piszesz że nie czujesz się z tym źle, że masz powodzenie u płci przeciwnej. więc po co na siłę i wbrew sobie się zmieniać? 🙂

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ja mam 22 ,a daja mi czasem 16 heh…
    wedlug mnie nie ma co na sile sie zmieniac… jak bedziesz miala 40 to inne beda Ci zazdroscic bo bedziesz wygladala na 30 na przyklad.
    moze odpowiednio dobrana fryzura i makijaz poprawi Ci nastroj i sprawi ze bedziesz bardziej pewna siebie…

    kiedys jedna pani powiedziala mi, ze wiek mezczyzny mozna poznac po dowodzie osobistym, ale kobiety po spojrzeniu… 😛 hm… moze cos w tym jest?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    moja kolezanka ma 26 lat meza i dziecko i caly czas sprawdzaja jej dowod w sklepie ;p;p

    co do tematu – podstawa to nie robic nic wbrew sobie i czuc sie swobodnie – ze swojej strony odradzam mocny makijaz tipsy itp itd – ble ;p

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    To żwietnie, że nie masz tipsów. Domyżlam się też, że nie nosisz wżciekle różowych ciuszków ani nie chodzisz w białych kozaczkach? 😉 Tak trzymaj! 🙂

    Możesz ubierać się inaczej niż większożć nastolatek w Twoim wieku, a być atrakcyjna dla facetów i to bardzo. 🙂

    A jeżli Twoja buzia wygląda bardzo młodo… nie ma co się martwić. Jak będziesz miała 30 lat będziesz wyglądała na 25. 😉
    Moja Mama, jej siostra, moja babcia zawsze wyglądały młodo, wszyscy oceniają, że mają mniej lat niż mają w rzeczywistożci. Ze mną jest tak samo, też wyglądam młodo, mimo makijażu. 🙂
    Ja bym raczej wzięła to za plus. W przyszłożci, jak będziesz starsza zaczniesz to doceniać. 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Hmm, ja znam takich, którzy szukają tylko seksu, ale też nie gustują w tipsiarach… po prostu chcą spędzić noc z dziewczyną w obcisłych czarnych skórzanych spodniach i w glanach… 😆 (ale to tak na marginesie ;))

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ładnie wyglądać i czuć się sexy powinnyżmy przede wszystkim dla siebie samych, a płeć męska tylko przy okazji powinna z tych naszych atutów korzystać 😀

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Tez mi sie wydaje, ze jezeli masz powodzenie u facetow a przytym jestes naturalna to tylko pozazdroscic i nic nie zmieniac!! Jelsi chodzi o to, ze nie czujesz sie atrakcyjna to od czasu do czasu zepnij inaczej wlosy, ubierz sie bardziej elegancko (tylko nie 10 cm obcas i spodniczka mini 40cm) chodzi o klase. Tyleee…

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Po pierwsze: ja mam 25 lat już prawie a wciąż proszą o pokazanie dowodu.
    Po drugie z Twojego postu nie wynika, że strasznie ci źle w tej sytuacji. Jeżli rzeczywiżci zależy ci na zmianie to małymi krokami. Zafarbuj sobie włosy, na kolor zbliżony do naturalnego, tipsy nie potrzebne, zadbaj o naturalne paznokcie. Tipsy mogą zniszczyć ci Twoje paznokcie, zresztą to nie jest tania zabawa, a ta kase możesz wydać na jakiż fajny ciuch
    A po trzecie nie wszystkie dziewczyny w Twoim wieku mają tipsy, bez przesady.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Mężczyznom nie chodzi o tipsy i farbe, ale o to, aby dziewczyna byla zadbana. Jak pisze Forcerecorn- zadbane ladne, naturalne paznokcie. Rzesy maluj, cos trzeba 🙂 Ale jesli dobrze sie czujesz z lekkim makijazem, nie zmieniaj tego. Naturalnosc na swoje plusy.

    Dziewczyny piszecie, ze w wieku 40 lat bedzie miala ladna buzie, ale.. np ja wolalabym teraz byc atrakcyjna, a nie za 15 lat.. teraz poki zupelnie mloda jestem i w kwiecie wieku. – to taka wzmnianka, nie przecze, ze naturalnosc to nie atkarkcyjnosc.
    Ja sama mocno sie nie maluje i nigdy jeszcze nie farbowalam włosów. Podoba mi sie moja naturalnosc i uroda. W koncu dzieku temu moj obecny facet zwrocil na mnie uwage 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Mężczyznom nie chodzi o tipsy i farbe, ale o to, aby dziewczyna byla zadbana. Jak pisze Forcerecorn- zadbane ladne, naturalne paznokcie. Rzesy maluj, cos trzeba 🙂 Ale jesli dobrze sie czujesz z lekkim makijazem, nie zmieniaj tego. Naturalnosc na swoje plusy.

    Dziewczyny piszecie, ze w wieku 40 lat bedzie miala ladna buzie, ale.. np ja wolalabym teraz byc atrakcyjna, a nie za 15 lat.. teraz poki zupelnie mloda jestem i w kwiecie wieku. – to taka wzmnianka, nie przecze, ze naturalnosc to nie atkarkcyjnosc.
    Ja sama mocno sie nie maluje i nigdy jeszcze nie farbowalam włosów. Podoba mi sie moja naturalnosc i uroda. W koncu dzieku temu moj obecny facet zwrocil na mnie uwage 🙂

    A ja chcę być atrakcyjna i teraz i za 10 lat i za 30 lat, dbam o siebie i tak już zostanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co mam zrobic? probem nastolatki :)"

Przewiń na górę