co myslec o facecie gdy umowil sie z inna na kolacje

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    i co myżlisz,że się zakocha?

    Zaskoczyłaż go, to tyle.

    Kaczolinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Zagadaj normalnie, a nie jakież podchody 😛

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja nie czaje jak mozna robic takie podchody przez radio. Co innego gdybys nie miala z nim zadnego kontaktu czy cos w tym stylu. A tak? dziecinne podchody.
    I jedyna rada jaka potrafie tu dac to po prostu zacznij gadac z nim normalnie – gdybys zrobila to wczesniej to wiedzialabys ze ma panne 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    to okropne podrywac faceta który ma dziewczyne, a On jeszcze lepszy umawia sie z inna na randke. Chyba nie chciałabyż byc na miejscu tej dziewczyny?. Jezeli nie to nie rób jej tego bo Jej na pewno sie to nie podoba.

    ok dajmy ze zostawi tamta dziewczyne i bedzie z Toba po roku czasu jakas inna kobieta bedzie go podrywac a On bedzie chodził z nia na randki chciałabys tak?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Ja tak jak mrówka, uważam, że to nie w porządku podrywać cudzego faceta. Nie za bardzo wyobrażam sobie, żeby mój facet szedł na kolacje z jakąż inną kobietą, która go zaprasza za pożrednictwem radia. Tak samo ja bym nie poszła z obcym facetem na kolacje, bo jestem w stałym związku.

    Moja rada jest więc taka, daj facetowi spokój. I poszukaj sobie jakiegoż wolnego.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Też uważam, że to okropne

    sunny-007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    To straszne, że są takie dziewczyny.. (faceci również) którzy podrywają zajęte osoby i wpychają się w związki. Powinnaż jak najszybciej o nim zapomnieć dla swojego dobra bo kiedyż może to samo Cię spotkać pamiętaj
    ” jak Ty komu tak on Tobie ” .
    Jest tysiące innych mężczyzn, zostaw go, on tworzy już coż z swoją dziewczyną. Założę się, że też NIGDY byż nie chciała być na miejscu tej dziewczyny, pomyżl nad swoją sytuacją.
    Mi również w przeszłożci podobali się zajęci mężczyźni ale ja po prostu nie mogłabym czegoż takiego zrobić, to żwiństwo, gnębiłoby mnie sumienie…, że przerwałabym rozwijający się owoc…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co myslec o facecie gdy umowil sie z inna na kolacje"

Przewiń na górę