Co na Dzień Dziecka

  • Autor
    Odp.
  • mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Jaki emacie plany na Dzień Dziecka? Organizujecie coż dla swoich pociech ?

    black_berry
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 3
    • Bywalec

    a propos roznych dni… [usunięto_link] ale w tym dzien dziecka chyba byl jeden z pierwszych :p

    Natalala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Wypad do kina na jakąż bajkę 3D

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Wypad do kina na jakąż bajkę 3D

    zbyt wirtualne, według mego skromnego zdania… 🙄

    dzieciaki jednak wolą chłonąć naturę! i cieszyć się, że ich opiekuni…
    może dodam rodzice 😉 bardzo szaleją za sobą, całują się ukradkiem i w ogóle…

    postawiłbym na dziki piknik w nieznanym dla nikogo z zainteresowanych…
    plenerze, jaskini, ja wiem… może wdrapać się na coż wysokiego?

    np. szczyt w Tatrach – polecam Granaty (dzieciaki z dobrym przewodnikem se najczężciej dobrze radzą), np. na żciankę z ubezpieczeniem (oczywiżcie z osprzętem), np. w lunaparku, ae dobrym! wejżć na maszt, żeby dosięgnąć… kurde… kiełbaski? dobrych słodyczy? jakiegoż zwierzątka? albo tak po prostu… tracę inwencję…

    może podpowiecie? mam nadzieję, że ją macie 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Moje małe dostanie prezent 🙂
    I tu własnie zaczyna się problem… mam tylko dwa dni na zorganizowanie zamykanej piaskownicy…jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę,ale pomysl z piaskownicą wydaje mi sie tak trafiony,że nie odpuszczę! 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Moje małe dostanie prezent 🙂

    jeny, Warn, masz już Małe 😉 ? słodko 😀 ale może źle zrozumiałem, hehe :-

    [usunięto_link] wrote:

    I tu własnie zaczyna się problem… mam tylko dwa dni na zorganizowanie zamykanej piaskownicy…jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę

    o allahu, nie histeryzuj, Warn, przecież Ci jakoż pomogę :zimno:

    [usunięto_link] wrote:

    ale pomysl z piaskownicą wydaje mi sie tak trafiony,że nie odpuszczę! 😀

    pewnie, że tak, bądź spokojna… 😆

    ale nie przejmaj się Modko, ja tam lubię dzieci i¦prezenty tyż – dla mnie¦ wiesz¦
    zresztą i tak te ˜dla mnie najczężciej rozdaję¦ oczywiżcie dzieciakom “ jeżli są odpowiednie

    kurczę, co tu mogę powiedzieć “ jestem jak najbardziej ZA, Kobieto! Dobry pomysł!
    a nawet zajebiżcie fajny! tylko bitte, nie sam piach, nudna piaskownica, grzeczne babki z foremek¦

    to wiesz, musi być coż odlotowego! może wprowadź trochę jakiegoż osprzętu? wiem!
    parę figur z teatru “ takie wiesz, potwory, zwierzaki nieistniejące, jakież całujące się boty & baty¦ niby płaczący Pinokio, a jednak waleczny Robin Hood! myżlę, że będą bładziły oczkami, haha¦

    albo jak już nic nie poradzisz, to krzyknij “ ulepcie z piasku swoje marzenia!
    zobaczysz, że warto! ulepią Ci więcej niż są w stanie “ dzieci są niesamowite¦

    w piaskownicy można też drążyć tunele “ obecnie podczas powodzi mamy przecież sporo piachu¦
    wdrąż się z nimi głębiej! Czeka Cię i ich “ naprawdę wspaniała przygoda¦
    czyż nie marzyłaż o tym w dzieciństwie, WarnGirl, hehe

    PS. a jak ma na imię ta Twoja pociecha? :}}

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oj pociecha nie jest moja,to mój chrzeżniaczek-kajetan 🙂
    ma 2 lata dopiero,więc póki co radosc sprawia mu ulepienie z piasku babki 😀 niestety dalej nie nabyłam prezentu,jutro będę biegac za tym,w atmosferze piekielnego zdenerwowania… byle tylko nie skończyło się na innym podarku 👿

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Oj pociecha nie jest moja

    nie szkodzi 😉 jestem przekonany, że się dopracujesz własnego 😀 i życzę! :ok:

    [usunięto_link] wrote:

    to mój chrzeżniaczek-kajetan 🙂

    bardzo lubię to imię, takie starodawne i współczesne zarazem¦

    a wiesz ja mam na razie dwóch chrzeżniaków Asię i Grzesia “ fantastyczne grzmoty!
    szykuje mi się jeszcze trzeci “ nie wiem, czy jako 29-latek powinienem jeszcze przyjąć taką propozycję, co o tym sądzisz? :wrrr

    [usunięto_link] wrote:

    ma 2 lata dopiero,więc póki co radosc sprawia mu ulepienie z piasku babki 😀

    wiem, wiem¦ ale nie myżl sobie “ zwłaszcza że to jest chłopak, żeby go zbyć czymż dziecinnym¦ znaczy daj mu coż, nad czym musi się wysilić “ mena nie wolno udziecinniać, pamiętaj! ale czułożć Matki Chrzestnej jak najbardziej wskazana “ od babek przejdź może powoli do zamków, może kosmicznej fantastyki, albo egzotycznych zwierząt¦ no! :haha:

    [usunięto_link] wrote:

    niestety dalej nie nabyłam prezentu,jutro będę biegac za tym,w atmosferze piekielnego zdenerwowania… byle tylko nie skończyło się na innym podarku 👿

    życzę Ci dobrego wyboru “ radzę wziąć pod uwagę specyfikę Kajetana, a nie jakież tam stereotypy “ a lubi autka!? może motocykle? a może psy lub konie? no wiesz, tak się tylko zastanawiam :-

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    ja biore bratanka do ZOO a pozniej jakies lody itd.. ogolnie spedzenia dnia na powietrzu. 😉

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    a ciekawa jestem czy ktoż był może na Miasteczku N ? Czy jak ktoż był to może wie kiedy będzie rozstrzygnięcie konkursu miasteczkowego tego duzego ?

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Prezent zarówno dla nas samych, jak i naszych córek w formie biżuterii można znaleźć w „Niebieski-koralik”. Biżuteria jest włoskiej marki Biagi i jest do składania samemu. Ja już oszalałam na punkcie komponowania bransoletek i naszyjników, moja córka włażnie zaczyna szaleństwo. Koraliki dla dzieci są przeurocze. Kolorowe a zarazem wyjątkowe. Rożnie mi mała dama.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    P………… jesteż z tym spamem. Dzieci trzeba rozwijać, wpajać wartożci ,a nie wciskać im g*****.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Pojebana jesteż z tym spamem. Dzieci trzeba rozwijać, wpajać wartożci ,a nie wciskać im g*****.

    Kolego nie uprawnia Cię to do takich okreżleń – proszę….

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Czasem trzeba podkreżlić to może dotrze 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na Dzień Dziecka"

Przewiń na górę