Co na imprezę?

  • Autor
    Odp.
  • Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Witam! Co n****ętniej lubicie chrupać na imprezach? Macie jakież specjały, czy może tak bardziej standardowo (np. chipsy)?

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja lubię chipsy, orzeszki etc – czyli standard. Ale ostatnio czężciej robię dla znajomych koreczki i podaję warzywa i kabanosy z różnymi dipami 🙂 No i do tego drinki – u mnie na imprezkach królują kolorowe cudeńka, jak mojito np, a jak mi się nie chce wysilać to kupuję pyszniusie Breezerki 🙂

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    no wlasnie, taki zestawic crunchips party to najlepsza sprawa. Do tego dokupisz sobie jakies dipy i jedzonkoo z glowy. Szybko, smacznie, praktycznie 🙂

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Pewnie 🙂 Przecież chodzi o to, żeby miło spędzić czas, a nie narobić się jak głupia, a potem umierać ze zmęczenia 🙂 Zdarza mi się jeszcze (zamiast kupowania drinków) czytać wskazówki jak zrobić profesjonalnie drinki i serwuję moim gożciom jakież cudeńka, jak mojito np 🙂

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Mojito + chpisy? 😛 A coz to takiego?

    Kwiatek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mojito to lubimy najbardziej

    [usunięto_link]

    doris26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A dlaczego nie? Chipsy + mojito to żwietne połączenie 🙂 To taki żwietny drink z bacardi, limonki, cukru, lodu i mięty 🙂 Jest cudny i orzeźwiający 🙂

    edyta30wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja też lubię. Zajefajny przepis znalazłam jak zrobić krok po kroku [usunięto_link]

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja lubie robic mini calzone,czyli mini pizza:)pychotka:)

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    u mnie najlepiej się sprawdza na imprezkach (3-4 osobowych) duża pizza, dobre wino i babeczki oetkera na deser. Przy większych imprezach robię już wielodaniową kolację i jakież ciasto lub tort.

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    dobry tez jest chrupiący kurczak:)uwielbiam i do tego sos barbecue

    Dynia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja polecam kupić bagietkę i pokroić na kawałki i z serem i przyprawami zapiec w piekarniku albo mikrofali 🙂 i można do tego zrobić sos tatarski albo kupić jakiż czosnkowy na przykład,i maczać 🙂 osobiżcie uwielbiam też koreczki, oliwki z serem pleżniowym. Ale ważne żeby były to jakież małe rzeczy,nie żadne kotlety itp. na imprezach liczy się wygoda 🙂

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zgadzam się – zapiekanki z serem i sosem czosnkowym, to żwietny pomysł. A ostatnio preferuję to co Doris26 – surowe warzywa (papryka, brokuł, kalarepa, ogórki) podane z rożnymi dipami. świetna przekąska, a przy jej przygotowaniu nie spędza się połowy dnia 😉

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A ja zawsze znajomym podkładam pod nos nachos z sosem salsa. Pod warunkiem, że znajomi lubią ostre przegryzki, a moi większożci lubią:) Zawsze robię zapas takich nachos i sosów razem ze składnikami do tortilli, zamawiam to wręcz hurtowo:) Na imprezę szczególnie polecam [usunięto_link] i [usunięto_link]. Spotkałam się jeszcze gdzież z pomysłem zapiekania nachos z serem i sosem, ale jeszcze nie wypróbowałam – wszystko przede mną:)

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    dwie sałatki – goscie doceniajac cos pozywnego i smacznego, ciacho wlasnej roboty, soki paluczki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co na imprezę?"

Przewiń na górę