• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    pytanie do mezczyzn i nie tylko
    co muslicie o takich wymiarach jakie posiadam bo ja juzod dawna mam baardzo wielkie kompleksy na temat mojego wygladu
    mianowicie mam 157 wzrostu..(ale chodze tylko na obcasach zeby byc wyzsza):P
    w biuscie 75B ( i to moj najwiekszy kompleks ze za male mam nadzieje ze po dziecku mi urosnie;)
    w pasie 61
    w biodrach 86
    a co Wy o tym sadzicice??

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wiesz mozesz mies 90 na 60 na 90 a wygladac jak ostatni pasztet bo zle sie ubierzesz. jak uwazasz ze gdzies masz za malo lub za duzo to ubieraj sie tak aby to tuszowac

    ps. mnie po porodzie cycki zmniejszyly sie wiec nie licz na cuda

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    atrakcyjnożć to nie idealne wymiary tylko sposób bycia a przede wszystkim akceptacja siebie bo jesli ty sama sobie sie nie podobasz to jak mozesz podobać się innym. Znam wiele dziewczyn które nie są zbyt ładne i dosyc przy kożci a faceci wokół nich lataja ale one nie przejmuja sie tym że maja za duzo tu i ówdzie akceptuja siebie.

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Uważam że kobieta która mysli wyłącznie o swojej atrakcyjnożci w formie cyferek nie może byc atrakcyjna bo jest wg. mnie pusta ” bez urazy bo Cię nie znam”
    Atrakcyjnożć to nie duży biust długie nogi i tapeta Maxfactor… w tym chodzi o coż więcej jeżli interesuje Cie męzczuzna a nie chłop spod budki z piwem… atrakcyjnożc to sztuka uwodzenia, to jak płynisz w szpilkach zamiast człapać jak kaczor, to jak subtelnie podkreżlasz urodę a nie jak pokazujesz na wierzch cycki, to jak umiesz się subtelnie użmiechać zamiast wietrzyć zęby do podchmielonego faceta który ma włosy na żel… sorry ale wg. mnie kobieta atrakcyjna to intelekt + klasa i szyk a nie wymiary. Ende

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co powiecie?"

Przewiń na górę