Co robić z takimi ludżmi?

  • Autor
    Odp.
  • Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    Sam sobie odpowiedziales jest zwyklym śmieciem!!!

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 506
    • Zasłużony

    Pierwsza sprawa: nie poszłabym na grilla, gdybym wiedziała, że ten facet tam będzie, po tym co jej zrobił.
    A druga sprawa: jestem pewna, że koleż żciemnia, nie wiem jaki ma w tym cel, ale po całym jego zachowaniu widać, że jest totalnym idiotą.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    ściemnia baran, inna sprawa ze kobiecie nie przystoi sie tak upijać.

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    a jaki miala cel w tym że poszła na tego grilla???? pozatym napić się do nie przytomnożci to sorry obciach… może i żciemniać może mówic prawdę. a może to jej się chciaca włączyła i nawet nie pamięta…nie stawaj w jej obronie aż tak i nie traktuj jej jak niewiniontka bo ona jest tak samo winna jak i on…dziecinada….

    mhmm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 682
    • Zasłużony

    tak to już bywa, jak człowiek wikła się w idiotyczne sytuacje, w których jest pełno idiotów i sam ma coż z idioty.

    Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 206
    • Zapaleniec

    Facet sciemnia, zjebal, nie moze tego naprawic wiec woli odgryzc sie na dziewczynie. Zalosne zachowanie.

    Albo byl olal na miejscu tej panny i chodzil z usmiechem albo pogralbym w ta gierke i powiedzial ” Tak, rzeczywiscie spal ze mna … to znaczy spal, nie bzykalismy sie bo jemu nie chcial stanac, takiego flaka w zyciu nie widzialam ”.

    Tyle 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 1333
    • Maniak

    Zgadzam się, laska nie powinna tyle pić wiedząc że będzie ten nieprzewidywalny idiota…

    Po drugie nie było nikogo innego na tym grillu kto by go zabrał stamtąd?? lub jakiejż kumpeli która by uderzyła tą dziewczynę i powiedziała jak tak sytuacja wygląda z zewnątrz ?? No sory. dla mnie takie sytuacje są beznadziejne po co się tam pchała… ??

    Judy
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Sama sobie winna?? To znaczy, ze gwalt na kobiecie nieprzytomnej to jej wina?

    Co bym zrobila? Naslalabym paru duzych chlopakow na tego smiecia zeby mu wytlumaczyli co i jak.
    Jesli to zrobil to jest nic nie wartym smieciem a jesli nie zrobil to jest zalosnym idiota rozpowiadajac o tym.
    Mam nadzieje, ze dziewczynie uda sie o tym wszystkim zapomniec.

    samyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    no tak to jest, zawsze bylo i bedzie, chłopak winny bo robi, dziewczyna lezy pijana spokojnie wiec niczemu nie winna

    a ty Maariolkaa jaki bys wybrala sposob na sex, na trzezwo? czy wolalabys sie też upic i przez to sprawiac wrazenie nieprzytomnej i niech robi z toba co chce, a najlepiej kilku ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co robić z takimi ludżmi?"

Przewiń na górę