Co sądzicie na temat FM ???

  • Autor
    Odp.
  • dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Hej !Chciałabym rozpocząć dyskusję o filmach muzycznych !Dlaczego takie filmy jak High School Musical,Camp Rock , Hannah Montana,czy chociażby najnowsza produkcja Disney CH…Lemoniada Gada przyciąga tylu widzów ,zarówno tych młodszych jak i tych starszych ??? 😯 😯 😯

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Ale te filmy ogladają tylko młodzi ludzie. Dlaczego? Może dlatego, że graja w nich inni młodzi ludzie, ładni, bogaci, szczężliwi, a takie filmy zawsze się dobrze kończą?

    marta_kul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Starsi ludzie narzekają jaka to młodzież jest teraz nieznożna, kradnie,bije się, i robi to co najgorsze. Wg nich sami by nie postępowali źle, ale to ich punkt widzenia, nie tylko młodzi ludzie robią złe rzeczy.
    Te musicale i podobne filmy prezentują współpracę młodych ludzi, takie sytuacje po prostu lubi się oglądać 8)

    agaL
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kto będzie oglądał Lemoniadę, to się okaże dopiero w sobotę. Ale podejrzewam, że produkcja jest udana jak HSM czy inne wspomniane, Disney to Disney 😀

    aska333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Kto będzie oglądał Lemoniadę, to się okaże dopiero w sobotę. Ale podejrzewam, że produkcja jest udana jak HSM czy inne wspomniane, Disney to Disney 😀

    Ja widziałam zwiastun tego filmu : [usunięto_link] . I wg mnie zdecydowanie warto obejrzeć ten film, jeżli choć trochę lubi się muzykę. ;P
    Filmy tego typu jeżli są dobrze zrobione, to zachęcają ludzi do oglądania. Żadnych niedociągnięć, fajna fabuła…..

    karlikuu01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dla dzieciaków takie filmy to nowożci, a dla starszych – nastolatków i może jeszcze trochę starszych 😀 to przypomnienie miłych czasów, kiedy oglądali poprzednie produkcje Disney;a czy inne filmy muzyczne, taneczne.

    kate14xx
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No włażnie widziałam reklame tego filmu i jestem miło zaskoczona bo te nowe produkcje disneya do mnie nie przemawiały a ta jest bardziej wychowawcza:) Mówie to jako siostara 9 latka:) Jakożciowo te filmy są bardzo dobre i szkoda że polacy takich nie robią Widziałam też żę jest płyta z muzyką, ciekawe czy książka jest udana- może bym zachęciła brata do czytania:) Na stronce [usunięto_link] są fragmenty można sobie obejrzeć i jest tez plik z muzyką na youtube:) Z produkcji disneya moj brat uwielbia piratów z karaibów:)..a co do ocenianaia młodziży to każde pokolenie nazeka na poprzednie:) Pozdrowionka

    kate14xx
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Heja I co myżlicie o lemoniadze?:) Super film:D Disney znowu pokazał, że robi najlepsze musicale i filmy:) U mnie w szkole przydała by się taka piwnica jak u nich:) Może tez ukazały by się jakież talenty:) I przydały by się automaty z lemoniadą:D Switne żpiewali w filmie:) Najlepsze był dyrektorek i jego elektryczne jezdzidełko:):):) Mam nadzieje że będzie niebawem powtórka!:) Pozdro:):):)

    karlikuu01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie wiem jakie sa odczucia innych, ale moje są bardzo pozytywne. Czekałam, czekałam, i się doczekałam na ten film. 🙂 Spełnił wszystkie moje oczekiwania 8) Super piosenki, role, itd 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie na temat FM ???"

Przewiń na górę