• Autor
    Odp.
  • lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no dokładnie ! Nigella jest żwietna, podoba mi się też pomysł gotującej z córką Omeny Mensah ale samo wykonanie trochę niedopracowane. choć Omena wygląda równie apetycznie co Nigella 😉

    Próbowałam znaleźć jakież zastrzeżenia ale nie mam :). Z przepisów jej użyłam chyba z 10. A co do samego programu to nie traktuje go jako tylko kulinarny. Po prostu jakoż tak dobrze mi się kojarzą. Odstresowują mnie.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no generalnie całe TVN style ma mase programów odstresowujących, bardzo lubię oglądać zwłaszcza jak mam wolny weekend, można nawet powiedzieć że to dla mnie nieodłączny element udanej niedzieli i soboty.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja nie mam TVN style, mam kilka podstawowych programów, ale jedyne co oglądam to czasami jakiż film wieczorem, najlepiej na 1 albo 2 bo bez reklam, a poza tym to nic nie oglądam bo reklamy w żrodku programów doprowadzają mnie do szału,

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie mam TVN style, mam kilka podstawowych programów, ale jedyne co oglądam to czasami jakiż film wieczorem, najlepiej na 1 albo 2 bo bez reklam, a poza tym to nic nie oglądam bo reklamy w żrodku programów doprowadzają mnie do szału,

    No skoro wkurzają Ciebie reklamy to tym bardziej powinnaż się przerzucić na HBO na przykład. Tam reklam nie użwiadczysz. Tylko ciągłożć filmu :).

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    HBO? nie wiedziałam że tam nie ma reklam 😀
    dzięki za fajny pomysł 😀

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a propos HBO to jutro Ocean’s 13 o 20.10. Fanki Clooneya obowiązkowo przed telewizory !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co z tą TV ??"

Przewiń na górę