Co z tym biustem? :<

  • Autor
    Odp.
  • Grace
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mam trochę ponad 17 lat, dożć szczupłą sylwetkę (szczególnie w górnej czężci ciała, wąskie ramionka) i prawie zupelny brak biustu- ledwo co 70A, chociaż i tak uważam, że nie mam po co nosić stanika :(( Mam regularne miesiączki od ok. 3 lat, nie odchudzam się, jem to na co mam ochotę. I mimo tego mój biust prawie w ogóle się nie powiększa. Czy to zależy od hormonów, czy jeszcze od czegoż? Dodam, że moja mama nie ma bardzo obfitych piersi, ale jednak pełne- 75B. Co mam zrobić, aby choć trochę je powiększyć (nie chodzi mi o żadne push-upy, bo u mnie to nic nie pomaga 🙁 Czy mam zgłosić sie do ginekologa, czy cierpliwie czekać? Zaczęłam dojrzewać dożć póżno, może dlatego moje piersi jeszcze w pełni się nie rozwinęły? Co o tym myżlicie?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja też miałam biust rozmiaru 75A, jednak gdy przytyłam (i to sporo bo ok 10 kg ❗ ) moje piersi powiększyły się do rozmiary 75B.Może spróbuj przytyć ❓

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja rowniez mialam bardzo male piersi. Z wiekiem i dojrzewaniem same rosly teraz mam miseczke c. Nie przejmuj sie. Biust to nie wszystko

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja mam podobny problem:(( pomimo, że wiem o tym,że mój chłopak to akceptuje i nigdy nie dał mi do zrozumienia, że nie podoba mu się mój biust, to jednak wciąz jest to dla mnie problem.zastanawiałam się ile mogą być warte różnego rodzaju podręczniki, przedstawiające ćwiczenia, które pomogą uczynić biust większym i jędrnym…czy takie praktyki mogą być skuteczne?? może któraż zWas ma takie dożwiadczenie?? pomocy

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Po pierwsze zaakceptuj siebie, a po drugie…często nie umiemy dobrać stanika.
    Spróbuj 70B, powinnaż byc zaskoczona różnicą. Zapinaj na ostatnie haftki, stopniowo zapinając coraz ciażniej.
    Uszy do góry, wszystko kiedyż rożnie. 😉

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    No przeciez mnustwo facetow woli takie malutkie…to nie koniec swiata jak chcesz zeby wygladaly na wieksze to dobierz stanik 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Zgadzam sie z Misia!Nie akzdy facet lubie wielkie ,obwisle balony,male,srednie sa piekne. 🙂 Jesli nadal wkurza Cie ten kompleks to kup sobie odpowiedni stanik push up i wybierz sie do ginekologa,moze odpowiednie hormony sprawia,ze zaczna CI piersi rosnac.Ja np mialam piseczke B odkad biore antykoncepcje mam 75C czasem D zalezy od stanika,i jestem bardzo zadowlona tak samo jak i moj facet kochany.

    GLOWA DO GORY!!!Piers do rpzodu i zasowaj z usmiechem! 😆

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Tigerka wydaje mi sie ale to jest tylko moje zdanie, napisałas ze nie wszyscy lubia wielkie balony, ale duzo przykuwwwa wzrok;) niestety

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @Mar+A wrote:

    Tigerka wydaje mi sie ale to jest tylko moje zdanie, napisałas ze nie wszyscy lubia wielkie balony, ale duzo przykuwwwa wzrok;) niestety

    Ah Marta znow sie mnie czepiasz 😉 No wiadomo,ze facet gapi sie na cycki ale mysle,ze nie wszyscy lubia duze piersi,zreszta nie wiem ale tak mi sie wydaje.Nie jestem facetem wiec…nie wiem tak do konca. 😆 Ja np jestem ze swoich zadowolona.

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    TEZ MAM MALUTKIE PIERSI, CIESZE SIE ZE STERCZą A NIE OBWISAJą:) ZAWSZE JAKIS POWóD DO RADOSCI TRZEBA SOBIE ZNALEZC…JAK POOGLąDALAM ZDJECIA MODELEK Z TAKIM MALYM BUSTEM TO SOBIE WMAWIAM, ZE JESTEM JAK TAKA MODELKA… NO COZ…MYSLE O TYM CO WE MNIE PIEKNE A NIE O TYM CO NIEDOSKONAłE. POZA TYM STARAM SIE PO PROSTU NIE GRZESZYC…BO TO MARUDZENIE Z ZA MALYM BIUSTEM TO TROCHE…NIEWDZIECZNOSC WOBEC BOGA …CIESZ SIE ZTEGO CO MASZ! ZOBACZ ILE CI SIE ZA DARMO OD NIEGO PIEKNEGO DOSTALO…
    A Z RAD PRAKTYCZNYCH…ODPOWIEDNIE FASONY BLUZEK, STROJOW KAPIELOWYCH…JAK BEDZIESZ MIALA PYTANIA JAKIE TO FASONY TO DAJ ZNAC:) GłOWA DO GóRY!

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Też nie mam imponującego rozmiaru biustu. Jeszcze do niedawna poważnie myżlałam o wszczepieniu implantów. Tylko po co? Zaakceptowałam siebie i pozbyłam się kompleksu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co z tym biustem? :<"

Przewiń na górę