• Autor
    Odp.
  • Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Mój facet też tak ma, ale nie po trzech, czterech ruchach…Spróbuj MAX LOVE Unimila. Mojemu chłopakowi pomaga. Skąd mógł się wziąć ten problem tak hop siup to ja nie wiem…Może napisz do jakiegoż seksuologa, wielu ich jest w Necie. Pozdrawiam i życze powodzenia!!!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    gdzies cos czytalam na ten temat.
    z tego co pamietam to czeka was wspolna praca. partnerka powinna podniecac cie w jaki tam sposob chce i przestawac skupiajac sie na innych czesciach ciala. to nauczy cie powstrzymywania. cos w tym stylu 😳

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Typowy mężczyzna w miarę kontynuowania współżycia uczy się kontrolowania odruchu wytrysku. Niektórzy pomagają sobie, masturbując się przed spotkaniem z partnerką, pijąc niewielką ilożć alkoholu przed stosunkiem, skracając czas trwania pieszczot wstępnych, powtarzając stosunek w krótkim czasie po pierwszym itp. Dla wielu mężczyzn są to skuteczne metody. Jeżeli jednak zawodzą, szukają oni pomocy w sex-shopach (mażci i żele opóźniające wytrysk), w poradnikach sztuki miłosnej (metody treningowe opóźniania wytrysku). Czasem pomocy potrafi udzielić dożwiadczona albo intuicyjnie myżląca partnerka. Dzięki temu większożć mężczyzn może sterować odruchem wytrysku i dostosować go do reaktywnożci seksualnej partnerki…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Hmm nie wiem moze sprobuj dluzsze gry wstepne?Staraj sie kontrolowac bo facet wiadomo,zobaczy nawet laske ,ktora piesci sie „tam” lub glaszcze swoje cycki juz mu staje,rach ciach i juz koniec a My kobiety nim dojdziemy to hooh 😆 😆 Staraj sie nauczyc kontrolowania zeby i Twoja partnerka miala duzo radosci:)
    Powodzenia zycze!

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    ja bym Ci poradzil zebys probowal scisnac miesien miedzy jadrami a odbytem tj miesien kegla.spinaj go tak jakbys probowal powstrzymac mocz. tak na 2 sek po 20 razy i tak codziennie. zobaczysz czy beda efekty

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co zrobić?"

Przewiń na górę