• Autor
    Odp.
  • dina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Bylam z facetem ktorego bardzo bardzo kochlam a raczej dalej kocham .. Problem w tym ze wpadla w nas zwiazek pewna osoba ktora wszystko zepsula .. Byla kiedys z nim i byla to jego pierwsza prawdziwa milos ale sie roztali przez nia ona tego zalowala pozniej no ale znaklazla sobie innego i dalej z nim jest .Moj .zwiazek sie zakonczyl wczoraj … kocham go przezylam z nim wspaniale chwile ale zerwalismy tylkoo daletego ze poiwiedzial ze chcialby byc z nia i ze nie wie czy mnie jeszcze kocha .. jest maly problem ona ma swojego chlopaka a moj byly zyje w przekonaniu ze do neij wroci .. bo ona kiedys przez telefon mowi ze go kocha i wogole naweet gdy byla z tamtym .. a mu kiedystakze powiedziala jeszcze ze wroci do neigo i zeby nei mial nadzieji tylko zeby w to wiezyl .. ja sama nei wiem jak ich od siebie odsunac ja chce go dalej miec bo byl to anprawde wspanialy zwiazek i watpue ze on mnie nie kochawrecz przeciwnei przez macenie tej dziewczyny powiedzial mi ze kiedys do mnie wroi i zebym nie mila nadzieji tylko zebym wierzyla ( dokladne to o ona mu powiedziala on mi powiedzial) nie wiem co mam zrobic powiedzial ze i tak sei bedziemy codziennie widywac przynajmniej 30 min no i on meiszka w tej samej klatce co jawiec to tez tzreba brac pod uwage … ja chce wrocic co amm mu powiedziec zeby ta dziewczyne wybic mu z glowy .. Gdy rozmawialam z ta dziewczyna powiedziala i ze musi sprawdzi ktory ja bardziej kocha czy ten moj zy ten jej i wtedy z tym niby bedzuie ja juz nei wiem 🙁 o ma robic

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wiesz tu jest wazne ile masz lat. jak dlugo byl z toba a ile z poprzednia.

    naucz sie ze nie trzeba wierzyc w to co mowia inni. sluchaj swego serca i rozumu.

    nie daj sie wystawiac na proby. ty masz byc pania swego zycia

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Z tresci postu wnioskuje ze masz malo lat… dlatego jedna rada dla ciebie: tego kwiatu to pol swiatu 🙂

    Przebolejesz i ci przejdzie,skoro on nie jest zdecydowany czego chce, a wiodcznie bardziej mu zalezy na tamtej, nie jest ciebie wart, odpusc sobie 🙂

    slave86
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ➡ dina nic na siłę bo i tak nic z tego nie wyjdzie ❗ ❗ ❗

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Moja odpowiedz na to CARPE DIEM nie jestes z nim to bierz sie za innego to nie milosc on kocha inna a moze jej nie kocha tylko stracil z nia prawictwo jak tak to mozna nazwac i chce mu sie dala mu dobrze i tyle

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobic"

Przewiń na górę