• Autor
    Odp.
  • Beza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja po ostatniej wizycie u kosmetyczki poprosiłam o coż na cellulit i rozstepy i dostałam Clarena:
    ORANGE SORBET
    Pomarańczowy sorbet antycellulitowy Aromatyczny sorbet pomarańczowy z unikalnym kompleksem antycellulitowo- wyszczuplającym i naturalnym czynnikiem termoaktywnym. Synergistyczne działanie ekstraktów rożlinnych, kofeiny i algi redukuje transfer płynów do przestrzeni międzykomórkowych zapobiegając obrzękom. Stymuluje mikrokrążenie i metabolizm komórek przyspieszając likwidację œpomarańczowej skórki. Olej nasion Bixa Orellana bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i beta karoten utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, przeciwdziała nadmiernemu łuszczeniu naskórka i nadaje produktowi naturalny kolor. Mikrogranulki zawierają witaminę E o silnym działaniu regenerującym i antyoksydacyjnym . Sorbet posiada lekką, kremową konsystencję, doskonale się rozprowadza, pozostawia skórę gładką i jedwabistą, a intensywny zapach pomarańczy relaksuje i odpręża.Pojemnożć: 250mlCena 65 zł
    REWELACJA !!!!
    a na rozstępy :
    ANTI-STRETCH SORBET
    Sorbet pojędrniający i zapobiegający rozstępom Specjalistyczny preparat ujędrniający i zapobiegający powstawaniu rozstępów. Skomponowany z naturalnych składników , polecany również do pielęgnacji wymagającej skóry kobiet w ciąży. Ceramidowy kompleks SK-Influx® wzbogacony masłem Shea uzupełniając niedobory cementu międzykomórkowego odbudowuje barierę lipidową. Wygładza, wzmacnia elastycznożć i nawilżenie narażonej na nadmierne rozciąganie skóry. Ekstrakt z alg Wakame i koktajl witaminzapewniają komfort i optymalne ujędrnienie.Pojemnożć: 250mlCena: 65 zł
    Naprawdę polecam!!

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Nie trzeba być w ciąży, zeby mieć rozstępy 🙁 wystarczy w młodożci za szybko urosnąć 🙁 tak sobie pomyżlałam… moze pomogłyby na to preparaty na blizny? np. Dermatix lub Veraderm?

    Ola_La_A
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ile kosztują te preparaty na blizny???????

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    tes slyszlam ze na blizny pomagaja co do kremow to sa skuteczne tylko z masazem a przydaloby sie wspierac doustnym jakims preparatem.znacie jakies kapsulki ?

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Olu z tego co czytałam to oba ponizej 100zł schodzą rzadko, niestety… ale to są dożć mocne rzeczy, radzące sobie z bliznami po wypadkach równiez. Myżlę, ze w aptece znajdą się też tańsze…

    używałam kiedyż podobnego specyfiku żeby zmniejszyć bliznę na buzi. Nie pamiętam nazwy ale pomogło, wiec moze na rozstępy też pomoże.

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    napewno takie preparaty maja bardzo silne dzialanie .

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    ja uwazam ze doustnie nalezaloby cos zastosowac.wewnatrz lepiej dziala jak z cellulitem ❗

    Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Gerber polecam 🙂 pomaga:)

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    rozstepy maja nawet bardzo szczuple osoby, to wszystko zalezy od skory.
    oczywiscie trzeba walczyc znimi od razu jak sie pojawia, mam nadzieje, ze zdaze cos z tym zrobic przed latem nim ubiore stroj kapielowy. drogie sa te wszystkie kremy, ale trzeba zainwestowac, zeby pomoglo.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @Burzamozgow wrote:

    ja stosuje preparaty z Vichy, na mnie działają bardzo dobrze i jestem mega, mega zaodowlona. a przyznam ze zanim się odważyłam kupic sobie coż z tej firmy wypróbowałam mnóstwo innych, niektóre wogóle nie działały, inne troche lepiej, ale z tych zdecydowanie jestem zadowolona najbardziej, polecam 🙂

    Reklama jak nic 👿 zwykły cepan na blizny wystarczy 😈

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    a czy rozstepy to rozciagnieta skóra czy skor tak zniszczona ze m ubytki? dziewczyny to zajmie wieki zeby zregenerowac skóre i to tak delikatna jak na nogach.jakie konkretnie kremy wam pomagaja?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @Burzamozgow wrote:

    A mażci na blizny nie pomogą na rozstepy, bo one są spowodowanie szybkim rozciąganiem się skóry i pękaniem włókien, a nie nagromadzeniem tkanki ziarnistej. potrzebne jest więc coż, co wspomoże odbudowę włókien kolagenowych w skórze. mażć na blizny może spowodować, ze rozstępy faktycznie będę troche mniej widoczne ale nie znkną. poza tym, trzeba uważać, bo takie mażci często zawierają składnik, który powoduje wybielenie blizny. Jeżli rozstępy są czerwone, to ok, ale jesli są jasne, to możemy uzyskać inny efekt niz byżmy chcieli. wogóle rostępy mogą całkowicie zniknąć tylko wtedy, gdy zadziała się na nie odpowiednio w pierwszej fazie ich pozwstawania. i uważam ze lepiej stosować preparaty stworzone konkretnie do tego celu, niż do redukcji blizn o nieco innym działaniu.

    Tak włażnie mówię o wybielaniu.Bo żadna mażć nie pomoże na pękniętą skórę,żadna czy z kolagenem czy bez.To chyba dobrze jak zawierają składnik wybielający blizny :>?Są tworzone do celu zarabiania kasy.Pokaż jakiekolwiek badania gdzie są widoczne efekty.Na powstałe rozstępy w drugiej fazie pomoże tylko zabieg.A by nie powstawały jest na to wiele sposobów.

    kasia.zawadzka1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    @basia3 wrote:

    Witam
    stosowałam już nie jeden preparat na rozstępy, ale żadnego efektu. Proszę o informacje jakie są inne sposoby na rozstępy.

    Dokładnie myżlę tak samo.Chyba nie ma dobrego kosmetyku na rozstępy.

    bo.kr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wiesz, wszystko jest uzależnione od tego jakiego koloru są to rozstępy, w jakim wieku jestes. Na czerwone są sposoby ale na białe to nie znam. Pewnie tylko operacyjnie. Pozdr. Bożena

    Sprawdzilam To
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    duzym powodem rozstepow jest ciaza…
    co robic przed ciaza, zeby tego uniknac???
    czy znacie jakies sprawdzone sposoby?

    EDIT:kowal2

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cos na rozstepy !~~"

Przewiń na górę