cos nowego na cellulit – kosmetyk celladieu

  • Autor
    Odp.
  • Layla35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czy ktos moze znacelladieu?.Wyglada niesamowicie i napisane jest ze dziala. Ma takie niebieskie kuleczki w srodku z ozonem.Chyba to zupelnie cos nowego bo nigdy takiego preparatu nie widzialam. Moze wreszcie cos podziala na moja skorke 😆

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    To jest nowożć i nie ma go jeszcze w sprzedaży. Co prawda lada dzien powinien się pojawić… A może już jest?

    Kilka dni temu byłam na mini konferencji , takiej promocyjnej tego produktu.

    Pojemnożć: 100 ml
    Cena: 200 zł – 240 zł.
    Dostępny tylko w aptekach.

    Rzeczywiżcie jest na bazie ozonu, ma również wiele innych składników – czy skuteczny, się okaże, chociaż za taką cenę to powinien działać ale jak wszystko trzeba używać regularnie (chyba 2 razy dziennie z tego co pamiętam – jak dla mnie o jeden raz za dużo – bo nie mam czasu na to), zapewne ćwiczenia i dieta.

    Nie mam zamiaru kupować bo jest mi nie ptorzebny a poza tym ta cena 😕

    PS: Czy wiecie, że kąpiele słoneczne powodują powstawanie cellulitu?

    Layla35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziękuję za informacje! Ide poszukac w aptekach i poczytac o nim:-)Moze warto zaryzykowac.
    Kapiele sloneczne na cellulit – chyba wysuszaja skore i jest mniej elastyczna a to juz samo mowi za siebie… 😆

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Dziękuję za informacje! Ide poszukac w aptekach i poczytac o nim:-)Moze warto zaryzykowac.
    Kapiele sloneczne na cellulit – chyba wysuszaja skore i jest mniej elastyczna a to juz samo mowi za siebie… 😆

    Nie ma za co 🙂 Nie wystraszyła Cię cena? 😮 Bo mnie by wystraszyła.

    [usunięto_link] wrote:

    (…) napisane jest ze dziala. (…)

    Zawsze tak piszą 😛

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a ja ostatnio na cellulit znalazłam cos bardzo ciekawego.;)
    sa ta herbatki Vitax antycellulit widział ktos? to chyba jakaż nowożć. moja mama to kupiła , pije już przez 2 tygodnie i twierdzi, ze pomaga ( oczywiżcie przy połączeniu ze zdrowym trybem zycia i masażami ważnych miejsc) 😆
    myżle czy sama nie spróbować ?

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Przy zdrowym trybie życia, odpowiedniej diecie to prawie każdy jest skuteczny. 🙂

    Tylko my generalnie oczekujemy, że sam krem/balsam/żel coż nam da.

    martynka23_22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    na sam krem czy żel to nie ma co liczyć..to daje jakież 10% całej skutecznożci..
    ale dodać kazdy specyfik to moze..moze.. 😆

    patrycjaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    no tak o tych herbatkach antycellulitowych to tez slyszalam…nawet na tej stronie widzialam reklame i rzeczywiscie inna firma nie ma herbatek , wiec…moze i te herbatki dokonają jakies cudu i zlikwidują u nas cellulit 😀 😀 😀

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Są takie maseczki na bazie naturalnych preparatów, które ujędrniają, a jednoczeżnie likwidują cellulit. Zafundowałam sobie taką naturalną kuracje w ożrodku Primavera w Jastrzębiej Górze. Bardzo fajny i profesjonalny ożrodek. Polecam to miejsce.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cos nowego na cellulit – kosmetyk celladieu"

Przewiń na górę