Cudowna nauczycielka

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    cóż, myżlkę, Stary, że jesteż trochę dziecinny. ale jak najbardziej popieram adorację koc]=iecych stópek :-

    nie wysilaj się: powiedz jej wprost! chcę Ci possać wszystkie paluszki. tak jak pożadasz. po prostu.
    to jedyna szansa byż mógł ją osiągnąć, Stary…

    z tym, że po co Ci to wałażciwie? nie lepiej rozkochać jakąż laskę w sobie i rzeczywiżcie ciućkać te vstópki?
    życzę Ci Koleż takiej d**** 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    cóż, myżlkę, Stary, że jesteż trochę dziecinny. ale jak najbardziej popieram adorację kobiecych stópek :-

    nie wysilaj się: powiedz jej wprost! chcę Ci possać wszystkie paluszki. tak jak pożądasz. po prostu.
    to jedyna szansa byż mógł ją osiągnąć, Stary… musisz być b. autentyczny… kobiety to uwielbiają!

    z tym, że po co Ci to wałażciwie? nie lepiej rozkochać jakąż laskę w sobie i rzeczywiżcie ciućkać te stópki?
    życzę Ci Koleż takiej d**** :wink z wzajemnożcią… 🙄

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Szczerze powiedziawszy to myżlę, że raczej nie uda Ci się zrealizować swojej fantazji. Najprawdopodobniej kobieta, która jest nauczycielką oddziela swoje życie prywatne ( a tym bardziej seksualne ) od swojej pracy zawodowej. I myżlę, że nawet jeżli miałaby ochotę na „przygodę” z Tobą to i tak pewnie bałaby się tego, że jej to nie wyjdzie na dobre, że naopowiadasz coż komuż, że rozejdzie się plotka po szkole i jej to zaszkodzi. Chociaż jak chodziłam do ogólniaka to zdarzały się takie histrorie, że nauczycielka miała romans z uczniem, albo nawet ze dwie nauczycielki wyszly za mąż za swoich uczniów. Tak czy inaczej to jak cokolwiek chcesz próbować to ja radzę poczekać aż skończysz szkołe i już przestaniesz być jej uczniem. I się dowiedz czy przypadkiem nie ma męża;) No nie wiem… trochę żmieszna ta cała sytuacja. Chociaż młody jesteż to możesz mieć różne swoje zajawki. Miejmy nadzieje, że za niedługo zaczną Cię interesować dziewczyny w całożci, a nie tylko ich stópki:)

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    kobieta sie speszy albo wysmieje, bedzie cie unikac bo jej glupio bedzie. watpie ze masz szanse bo raczej niewiele kobiet to lubi a tym bardziej obca i jjest twoja nauczycielka, wieksze szanse mialbys u kolezanek .

    jasko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    jak mam być szczery, to jeszcze się z takim czymż nie spotkałem. być może dlatego, że nigdy nie miałem nauczycielki z mega fajnymi nóżkami 😛

    NEOnka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hhahaha ja tez nie;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cudowna nauczycielka"

Przewiń na górę