• Autor
    Odp.
  • pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    witam. mam pytanie, troche dziwne, ale mam nadzieje, ze ktos bedzie w stanie mi na nie odpowiedziec. jakis czas temu zauwazylam na moim ciele maluskie, czerwone kropeczki. nie sa one wypukle, nie swedza, nie bola, nic. pierwsze pojawily sie jakis 2 miesiace temu na dloni. teraz mam kilka nowych na przedramieniu, szyi, obojczyku i lopatce. czy ktos moze wie co to jest ? zaczynam sie tym martwic, bo one nie znikaja. a jak narazie przebywam w stanach i wizyta u dermatologa niestety nie jest najtansza i jutro wybieram sie do zwyklego lekarza, ale nie wiem czy mi cos pomoze. czy kto mial cos podobnego ? z gory dziekuje za odpowiedz.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Moze jakaż pokarmówka???
    Jak długo utrzymuje się ta wysypka?

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    to nie wysypka, czerwone plamki – takie jakby szpilke wlozyc i wyciagnac i jest kropeczka po krwi. mam to kilka miesiecy

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja też coż takie go mam i stosuję na to mażć cynkową która bardzo dobrze działa. Do nabycia w aptece ale za ile to nie powiem, bo nie wiem, dostałam ją od babci.

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    dzieki za podpowiedz, ja wczoraj bylam u lekarza i przepisal mi sterydy na to. zobaczymy czy pomoze, ale dzieki 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Proszę bardzo 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    a masc cynkowa to ok 2 zl kosztuje 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    pennstate na wszelkie uczulenia,czy czerwone swinstwa polecam wypic sobie WAPNO.Jesli nie pomoze to mile widziana wizyta u dermatologa.
    Pozdrawiam. 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czerwone kropeczki"

Przewiń na górę