Czy białe buty do tego pasują?

  • Autor
    Odp.
  • subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …wedlug mnie to zalezy od tych adidasow a konkretnie od ich wygladu, teoretyczne pasyuje ale czy praktycznie tego niewiem a i krawat bym odrzucila:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zdecydowanie odradzalabym białe adidasy.Do garnituru wogole nie pasują adidasy wg mnie.Wygląda to jakos tak niedbale i dziwnie…ale coż,rzecz gustu 😉

    Becks
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Dziwny pomysł, buty sportowe nie pasują do spodni „w kant” – a jeżeli już to czarna koszula, i biały krawat do tego 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    całkowicie odradzam taki ubiór adidasy i garnitur – nie wygląda to dobrze

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    do takiego składu ( z wyjątkiem krawata) pasują jakież kolorowe trampki ( biale i czarne w sumie tez). adidasy nie pasuja, bo to nie ekstrawagancja tylko czereżniactwo.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh kojarzy mi sie to z taka wsia… adidasy biale na dodatek do garniaka… zycze powodzenia 🙂

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    …wedlug mnie to zalezy od tych adidasow a konkretnie od ich wygladu, teoretyczne pasyuje ale czy praktycznie tego niewiem a i krawat bym odrzucila:)

    NIE PASUJA.
    buty sa „przedluzeniem ” spodni wiec kolor przynajmniej musi byc taki sam badz podobny!

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    @kaspel wrote:

    Hej! chciałbym sie zapytaćczy białe adidasy pasujado czarnego garnituru, białej koszuli i bordowego krawatu, ponieważ wybieram sie na imprezęi zamierzam sie tak ubrać, co o tym sadzicie?

    Odradzam takie zestawienie!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    NIE PASUJA.
    buty sa „przedluzeniem ” spodni wiec kolor przynajmniej musi byc taki sam badz podobny!

    Tu nawet nie o kolor chodzi,ale o typ buta.Adidasy do garnituru??To jest totalnie pozbawione dobrego smaku…

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    absurdalny pomysl takie zestawienie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy białe buty do tego pasują?"

Przewiń na górę