czy działasz ekologicznie?

  • Autor
    Odp.
  • lid-ka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ostatnio koleżanka przysłała mi … bociana i tym samym wciągnęła w akcję „www.dbajobociany.pl” – polega to na tym, że im więcej osób stworzy sobie własnego bociana, którego może potem wysłać znajomy, tym więcej gniazd bocianich zostanie zbudowanych przez zimę, żeby bocianki, jak na wiosnę wrócą do Polski miały gdzie mieszkać 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    stworzyłam swojego boćka 😛

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    super akcja! mój bocian już poleciał do znajomych 🙂 może też się w to wciągną

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja tez już spróbowałam. Podoba mi się. Oby powstało jak najwięcej nowych gniazd! 🙂

    margola_k
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Działam działam, nie tylko klikając w necie, ale zwyczajnie oszczędzając wodę i żwiatło. Dziż nawet przeczytałam, że wkrótce woda może być na wagę zlota, nawet, a może zwłaszcza w Polsce. Same poczytajcie, włos się jeży [usunięto_link]

    Angelika J
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja juz wlasnie wyslalam swojego bociana w swiat. I napisalam do znajomych moze wciagna sie w ta akcje. Super sprawa z ta akcja.

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    ja też dbam o żrodowisko oszczędzając wodę i prąd, ale bocianka nie zaszkodzi wysłać. swoją drogą sporo można się dowiedzieć z tej zakładki „czy wiesz, że…” na tej stronce o bocianach 🙂

    korolova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Segreguję żmieci 🙂 I staram się oszczędzać prąd..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy działasz ekologicznie?"

Przewiń na górę