Czy Facetów interesują romantyczki??

  • Autor
    Odp.
  • milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    😀 witam:) ja jestem romantyczką:) .. chciałabym się dowiedzieć czy dla facetów bycie z romantyczką to wygrana na loterii , czy raczej nuda….:)

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Zależy od kobiety, każda fajna grunt by nie była w tym sztuczna, 🙂 No i chyba faceci nie lubią skrajnożci, przynajmniej ja nie. Dobrze być elastycznym czasami można polatać w obłokach, a czasami nie owijać w otoczkę 🙂

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Co prawda jestem kobietą, lecz ostatnio gadałam na ten temat z kumplem i on stwierdził, że facetom najbardziej podobają się kobiety, które lubią same siebie. Odpowiedź bardzo krótka ale niezmiernie treżciwa jak dla mnie.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Masz rację.Tylko nieliczne osoby chcą słuchać niedowartożciowanych żali osób,które ciągle chcą potwierdzenia,że są ok.Nawet jak facet jest niedowartożciowany to nie chce,żeby dwie osoby biadoliły.Jak jest dowartożciowany to na pewno nic z tego nie będzie.Będzie szukał kolejnych wierzących w siebie.Tylko,że romantyczna duszyczka to co innego.Trzeba znaleźć faceta z choćby minimalnym zrozumieniem co to znaczy:)

    [usunięto_link]

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Tylko co ma romantyczka do takiej co się ciągle żali na swój temat?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Bądź romantyczna, Ty wykup dla niego :mrgreen:

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a tak z ciekawosci – co dla ciebie znaczy bycie romantyczka? co takiego innego robisz w zyciu, ze facet ma myslec, czy to wygrana na loterii, czy nuda?:)nie wiem czy dobrze sformulowalam pytanie – na przyklad, taka sytuacja – Walentynki.Czegos bys oczekiwala od mezczyzny, zeby byc szczesliwa w ten dzien?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Osoba w ten dzień powinna mieć gdzież co dostanie ,a skupiać się co najwyżej co dać, wtedy można mówić o prezencje walentynkowym. Może zabierz gożcia na piwo, na mecz, wyżcigi czy coż,a nie ciągle restaurację ,może czas dać prezent mężczyźnie ,a nie ciągle oczekiwać prezentu. Nie wiem ilu jest mężczyzn ,którzy lubią romantyczne kolację dla siebie samych,ale stawiam ,że bardzo mało.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Przecież mają jakież zainteresowania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy Facetów interesują romantyczki??"

Przewiń na górę