• Autor
    Odp.
  • Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Może któraż już go stosowała i powie coż o efektach? Jak długo trzeba poczekać?

    Moja siostra ma jakiż, ale o jest dostosowany zależnie od wieku. Ona ma 30+, chyba dla cery suchej. Nie wiem co Ty testujesz ?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie,że kluczowe znaczenie ma tutaj rodzaj naszej cery oraz sam krem bo pod względem składu sa one często sobie nierówne. Dlatego moim zdaniem warto dołożyć i kupić coż naprawdę dobrego i skutecznego.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Może któraż już go stosowała i powie coż o efektach? Jak długo trzeba poczekać?

    Moja siostra ma jakiż, ale o jest dostosowany zależnie od wieku. Ona ma 30+, chyba dla cery suchej. Nie wiem co Ty testujesz ?

    też 30+, ale do ceny normalnej i mieszanej, taki:

    póki co sprawdza się żwietnie, skóra jest bardziej napięta, mniej się błyszczy, pory mniej widoczne 🙂 no i na lato jest swietny, bo zawiera filtr

    AdusiaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dziewczyny a co myżlicie o testowaniu różnych nowożci? Trafiłam na stronę rekomenduj.to Wystarczy się zarejestrować i wypełnić ankietę jak rusza nowa kampania.Jak się uda załapać na testowanie to na koniec należy ocenić dany produkt.Uczestniczyłyżcie w czymż takim?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Brałam udział w paru kampaniach , super sprawa . Dostajesz darmowe próbki produktów do użytku i oceniasz je , jesteż ambasadorką .

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Dorota a gdzie go można kupić? Skoro tak chwalisz to może się skuszę. Drogi jest?
    Niedawno oglądałam program o urodzie i mówili ,że stosowanie kremu (co ważne z filtrem ) jest bardzo ważne. W młodym wieku skóra wygląda dobrze, ale po latach cera odpłaci nam za niestosowanie kremu. I wtedy jest już za późno na naprawianie złego. Starzenie znacznie się przyżpiesza.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Nie widziałam,ale dzięki za wstawkę bo może faktycznie jest to jeden z lepszych kremów,cenowo też nie wydaje się być drogi,ale pewnie jak to zwykle bywa- każda opinia będzie inna.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie że działają, ale tylko te dobre naprawdę sprawdzone kremy. Ja mam obecnie krem do suchej skóry z serii Aqualia Thermal z Vichy i naprawdę działa 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,jeżeli wybierzemy doby krem to z pewnożcią okaże się skuteczny dla naszej cery- nie musi być ten najdroższy bo czasem te tańsze kosmetyki także pozytywnie nas zaskakują.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Dzięki za opinie,może sie przydać szczególnie że teraz też szukam jakiegoż fajnego i nie drogiego kremu na lato do takich upałów gdzie skóra bardzo szybko staje się sucha.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy kremy do twarzy faktycznie działają?"

Przewiń na górę