Czy ktoż z Was zetknął się z tym Programem Partnerskim?

  • Autor
    Odp.
  • evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zostałam zaproszona do Programu Partnerskiego? Jak myżlicie, warto skorzystać?
    ************************

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    No tak, sęk w tym, że wszyscy mówią o zarobku ale większożć ludzi boi się bogactwa…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Dobra nie zmieniaj tematu i nie spamuj. Najlepiej to przez udawane pytanie wykorzystywać ludzi do własnych celów.

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Widzę, że gdziekolwiek się nie pojawisz wszystko negujesz, cóż za pesymista z Ciebie….może tak więcej wiary w siebie i w innych ludzi…? Ty też boisz się być bogatym!

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    nie wierze w takie bzdury.

    ostatnio zbieralam sobie punkciki na jedej stronie w zamian za klikanie w linki sponsorowane.

    uzbieralam na doladowanie za 25 zeta, zamowilam i mi nie wyslali 😥 😆 😆

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    No cóż, bez względu na to jakie jest Wasze zdanie ja zapisałam się do tego PP, włażnie wczoraj o 21 pierwszy raz włączyłam się do wideokonferencji gdzie rozjażniło mi się wiele zawiłożci. A jeżli chodzi o sam link, to nikt na tym nie zarabia za samo kliknięcie. Najpierw trzeba przeczytać zasady, regulamin itp., a później zdecydować czy przystępujesz do Programu czy nie. Byłoby to zbyt proste gdyby można było zarabiać za samo kliknięcie innych osób. Szkoda, że wszyscy macie tak negatywne dożwiadczenia…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Widzę, że gdziekolwiek się nie pojawisz wszystko negujesz, cóż za pesymista z Ciebie….może tak więcej wiary w siebie i w innych ludzi…? Ty też boisz się być bogatym!

    A gdzie się pojawiam? Krytykuję tylko spamerów. Co ma do tego czy jestem pesymistą czy optymistę? Oj wierzę w siebie i w ludzi dlatego nigdy dla zarobku ich nie wykorzystam. Co ma strach do bycia bogatym, chodzi o uczciwożć. Zostaw sobie gadki psychologiczne dla siebie.

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja zapisałam się to programu partnerskiego lideria ale na razie jeszcze nic nie zarobiłam 😀 Od pażdziernika tamtego roku mam konto w pp chomikuj i od tamtego czasu zarobiłam… 42 zł ale myżlę że jakoż dojadę do 50 zł – bo 50 zł to próg wypłaty 😀

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    kurcze coraz wieej tego typu programow
    ja to nawet nie mam sily czytac zasad
    wydaje mi sie to jedna wielka siema i piramidami….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy ktoż z Was zetknął się z tym Programem Partnerskim?"

Przewiń na górę