Czy lubicie swoje miasto??

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Mam wene chyba hehe:P Dobra na temat..Czy lubicie Wasze miasto? Moje miasto to Poznan czyli stolica Wielkopolski,pyrlandia ,jak kto woli. 😆 Mimo,ze jezdze po calej Europie (chociaz teraz krucho z kasa i wyajzdami),to ciesze sie jak wracam do swojego miasta,w ktorym sie urodzilam i wychowalam, poniewaz czuje sie tu bezpieczna,wszystkie zakamarki znam,wiem gdzie mozna sie dobrze zabawic,spotkac z przyjaicolmi,(wlasnie tutaj kilku mam przyjaciol,nie za duzo ale mam kilku,ktorzy sa wierni),wiem rowniez gdzie sa ciekawe ciuchy,upominki,itp. Moje miasto jest bardzo rozbudowane,stale sie modernizuje,unowoczesnia,zieleni troche jest ,nawet dbaja bardziej niz kiedys,niektore rzeczy chcialabym zeby zmieninio,bo sa nie ladne,no ale coz…czas pokaze.Jedno co mnie wkurza ,to nasza tutaj komunikacja!Ale i tak kocham moje MIASTO:D 8)

    Pozdrowionka z pylrnadi od pyrki-tigerki 😆 😆 😆

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    a ja mieszkam w Krosnie – dziura z tego miasteczka taka ze pewnie malo kto wie gdzie to jest, ale kocham moje miasti i nie potrafie sobie wyobrazic ze moglabym mieszkac gdzie indziej. Mam tu rodzine, przyjaciol, prace i nie wyobrazam sobie ze moglabym to wszystko zostawic. Tez lubie gdzies wyskakiwac ale jak juz wjezdzam do swojego miasta czuje sie jak w domu, taka bezpieczna i spokojna.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja ta kocham swój KRAKÓW 🙂
    ma swój klimat..
    mieszkam w dzielnicy Nowa Huta i tez bym jej nie zamieniła na nic innego 🙂
    po prostu kocham to miasto 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja mieszkam w małym miescie. Kiedys je lubialam, znalam duzo ludzi w moim wieku i zawsze bylo co robic.Odkad wszyscy poszli na studia to nie ma co robic…Normalnie nuda….Gdyby nie moj chlopak to zwariowalabym tu.Heh

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja również jestem z Poznania i spokojnie mogę się podpisać pod postem tigerki, ale nie rozumiem co Ci nie odpowiada w komunikacji, ceny (jak na razie) przystępne, autobusy prawie same niskopodłogowego (to jakiż ewenement na skalę kraju 🙂 ), szybki tramwaj, więc jak dla mnie bomba 🙂 ! Kocham swoje miasto i zawsze chętnie do niego wracam, bo tu jest mój DOM!!!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja również jestem z Poznania i spokojnie mogę się podpisać pod postem tigerki, ale nie rozumiem co Ci nie odpowiada w komunikacji, ceny (jak na razie) przystępne, autobusy prawie same niskopodłogowego (to jakiż ewenement na skalę kraju 🙂 ), szybki tramwaj, więc jak dla mnie bomba 🙂 ! Kocham swoje miasto i zawsze chętnie do niego wracam, bo tu jest mój DOM!!!

    Ja czasem narzekam na komunikacje,bo kwitne sobie godzinami na przystanku np jada 3 pod rzad autobusy a potem dziura….a tramwaje to zatloczone,i wogole ehh.Pewnie mieszkasz na Winogradach 😀 Tam jest lepiej z komunikacja.:)

    Pozdrawiam serdecznie ziomalke z Poznania 😆 8)

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Również jestem z Poznania i moje poprzedniczki (Tigerka i Calorca) chyba najlepiej opisały moje miasto.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Moje miasto, tragedia. chwilami mieszkańcy zachowują się jakby była to wież, przystrajają ulice, i jakoż tak pusto chwilami.
    Natomiast są momenty gdy chcą władze miasta zrobić wielkie show, które im nie wychodzi.
    Trzeba tu dodać, że przez moje miasto (Skarżysko-Kamienna) przechodzi ulica krajowa, do tego największy w Polsce węzeł kolejowy, do szkół dojeżdżają wszystkie wioski z pobliża… co za tym idzie spora przestępczożć.

    Ogólnie nic się nie dzieje, władze nie inwestują żeby nie uciekać gdziekolwiek gdzie jest odrobinkę lepiej

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mieszkam w małym miasteczku koło Krakowa i nie narzekam 🙂 Fakt,nie ma tu kina ani nic gdzie moznaby spędzic czas,ale ogólnie miasto jest bardzo ładne.I moja ulica tez jest ladna(najładniejsza w mieżcie 😀 ).Jak dla mnie miesto ma swój urok…centralnym punktem nie jest rynek,a sklep całodobowy,a kolebką kultury jest knajpa w wagonie na PkP 😀 A jeżli chcecie zobaczyc więcej zapraszam na stronę [usunięto_link] 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    miasto 🙄 raczej wież, ale nie jest tak źle czesto tu imprezy latem na skale krajową albo miedzynarodową… miejscowożć turystyczna[taka na jeden dzien bo na więcej to nudy], ale jak sie jest mieszkancem to wiecie jak to jest. Ja juz mam dosyć swojej miejscowożci i okolic nie mozna sie tu rozwijać człowiek stoi w miejscu, żadnych perspektyw na przyszłożć zreszta jakie tu perspektywy wiedząc ze najwyższe wynagrodzenie za pracę jakie cie może spotkać to ok1tys zł 👿 i jak tu zyć… to tylko wegetacja 👿

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    mia1980 z jakiego jesteż miasta bo nie napisałaż?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    mia1980 z jakiego jesteż miasta bo nie napisałaż?

    wiem, że nie napisałam… ale niech juz tak zostanie 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ok

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Kocham swoje miasto!!

    Łódź jest wspaniała tylko ludzie w niej mieszkajacy tego nie doceniają i ciągle marudzą. Cechą łodzian jest włażnie marudzenie.

    A ja tam doceniam swoje miasto i je kocham!!

    Chociaż trzeba przyznać, że tak dokładnie to mieszkam w takiej małej miejscowożci pod Łodzią ale szkoła, praca znajomi wszystko w Łodzi… zakupy, imprezy itp.
    Chociaż w swojej małej mieżcince chodziłam do podstawówki reszta to już Łódź no i jeden pub mam taki to tam chodzę bo reszta lipna no ale często Łódź….

    W ogóle Łódź to moje drugie miasto!! I kocham obydwa miejca bardzo mocno!!

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja pochodze z wioski od 3 lat tam nie mieszkam i bardzo sie z tego ciesze ze tam nie mieszkam bo tam gnojem smierdzi jakos nudno a kiedys bylo lpeije tylko ze teraz sie kazdy rozjezdza i sama nuda.obecnie mieszkam 25 km dalej i jest ok tylko ze te miasto mi sie nie podoba jest brzydkie ludzie inny wredni.od pol roku jetsem tylko tymczasowo w wielkim miescie w domu mojego chlopaka.tu jest lepiej jest czysciej ludzie sa przyjazni wolalabym tu mieszkac na stale ale no niestety tam jest praca dobra i tam mieszkanko raczej kupimy bo i jets okazja:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy lubicie swoje miasto??"

Przewiń na górę