czy on poczeka na mnie?

  • Autor
    Odp.
  • pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Nie ten to nastepny. Najpierw zrob porzadek ze soba, dojdz do siebie a pozniej jak bedziesz juz na silach – kogos spotkasz, to chyba nie trudne? Facetowi widac ze zalezy na czyms innym, nie rob nic na sile! Przeciez go nie zmusisz, zeby czekal na ciebie. A jak poczeka i okarze sie pozniej ostatnim chamem itp… to co wtedy? Stracony czas i nerwy. Co ma byc to bedzie moja droga…. 🙂

    niezapominajka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a co ci da siedzenie w domu i rozpamiętywanie, skoro zależy ci na innym facecie to znaczy że już się pogodziłaż z rozstaniem , każdy potrzebuje czasu dla siebie ale im szybciej wejdziesz w relacje z druga osoba tym lepiej. no i po zatym uważasz że jak pójdziesz z kimż na parę randek to co musisz już za mąż za niego wychodzic, przeciez jak sie nie posotykacie sami to skad bedziecie wiedziec ze jesteżcie dla siebie.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Nie jesteż gotowa na związek i to prawda,niech minie troche czasu,daj sobie spokój z facetami,a w stosunku do tego poznanego zachowałaż się w porządku i on powinien to uszanować. Możliwe że sie obraził,ale napisz mu jasno czym się kierujesz,tak bezie uczciwie.

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Wiesz, jak zależy mu tylko na jednym (tak, o my naiwne! wszystkim facetom zależy na tym samym), to olej go mimo, że ma super gadkę i fajny tyłek 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja nie rozumiem dlaczego wyskoczyłaż z pytaniem o co mu chodzi czy o koleżeństwo czy coż więcej?
    Ok takie pytanie można zadać, ale później. Dlaczego nie spotkałaż się z nim sam na sam? Może akurat okazałoby się, że to ma sens. A może też to byłyby totalnie koleżeńskie spotkania bez żadnych podtekstów itp.
    Dlaczego nikt nie jest teraz spontaniczny tylko wszystko musi być zaplanowane.
    Ten chłopak musiał się czuć totalnie zaskoczony Twoim pytaniem skoro sam zapytał co byż chciała usłyszeć w odpowiedzi. A że nie odpisuje teraz? Ja się nie dziwie. Chłopak wie, że nic z tego już na starcie. Z tej mąki i tak mogło chleba nie być. Ale kto wie?
    Wyskakiwanie z takimi pytaniami przed czasem to dla mnie totalny niewypał.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Czego nie chcesz stracić? Przecież nie chcesz związku 😈

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy on poczeka na mnie?"

Przewiń na górę