Czy Pan Giertych ma prawo decydować za Ciebie??

  • Autor
    Odp.
  • Joanna_
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uważasz, że nie ma, a włażnie to zrobił?! Wypowiedz się na ten temat. Czas zbojkotować jego kłamiliwe osądy o NAS, bo inaczej cały żwiat będzie z nas drwił przez TAKIEGO przedstawiciela? ROZEśLIJCIE NA WSZYSTKICH SOBIE ZNANYCH FORACH TO CO NAPISAŁAM I SAMI ZACZNIJCIE DYSKUSJĘ, czas machinę wprawić w ruch, nie jesteżmy głupim narodem!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a o co chodzi, ja w polityce nie siedze i nie interesuje sia nia..

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Też nie wiem. Może o to, że Roman Giertych na spotkaniu ministrów edukacji w Heidelbergu, zaapelował o zakaz aborcji w całej Europie i zaprzestanie propagandy homoseksualizmu.

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Jejc, ale ten facet mnie wkurza 👿
    jestem za aborcją, nic nie mam do homoseksualizmu.. a te pomyslu dotyczace mlodziezy sa po prostu smieszne 😕
    hm.. i najsmieszniejsze jest to, ze my polacy nie mamy nic do powiedzienia. 👿 zalosne.. kaczki, giertychy… grrrrrrr

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    heeheh romek romek narobiles bigosu:)

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Prawie za każdym razem tak jest, że jak jakis przedstawiciel naszego rządu pojedzie gdzież za granicę, to od razu jest coż namieszane i my Polacy potem musimy się wstydzić. Ale sie doczekalismy rządów 😯 .

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    tak to prawda jak już pojedzie jakis przedstawiciel naszego kraju za granicę to czasami jest nieciekawie

    ale co do homoseksualizmu to jestem przeciwna. Niech sobie tam bedą jakież pary ale niech sie z tym nieobnoszą. A już kataegoryczne nie dla legalizacji takich związków i adopcji dzieci….

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja tak samo nie jestem za legalizacja ich zwiazkow i za tym zeby adoptowali dzieci

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Mnie legalizacja nie przeszkadza, nawet powinna być, czemu czlowiek który spelnia sie zawodowo, buduje swoj majątek z drugą połówką, potem ma się dzielić tym z Państwem bo partner czy partnerka nie zdążyla spisac testamentu?
    Jestem zaż przeciwna adopcji dzieci……choć zauważcie, jak wychowywane jest dziecko przez matkę i babkę bo nie ma ojca???
    Czy nie jest pelne nienawisci do ojca, czy nie zyje tylko z kobietami?
    Trudne to

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Giertych to mutant i oszołom………co on wie o szkolnictwie?

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Pewnie o szkolnictwie nie wie nic.
    Zachowuje sie jak Pan żwiętojebliwy ( to nie przekleństwo), co mnie bardzo wkurza. Przeszkadza mu wszystko, niedługo o zrobienie cytologii będziemy musiały pisać podanie. Przecież my kobiety musimy rodzić dzieci, nawet te pochodzące z gwałtu. Przecież usuwanie ciąży to morderstwo. Ciekawe czego? Zygoty? To co Pan Giertych powie o jajku? To tez wg niego jest juz młoda kurka?

    Moim zdaniem NIE MA ON PRAWA DECYDOWAĆ O LOSIE ŻADNEGO DZIECKA ANI KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Potem sie ludzie dziwią, ze matki wyrzucają dzieci na żmietnik, skoro nie chciały urodzić, a nic im innego do głowy nie przychodziło.

    fly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    rozmawiałam o tej sprawie ostatnio z koleżankami …. Problem jest doż złożony z jednej strony żyjemy w Polsce- kraju zdominowanym przez katolikow, kraju gdzie aborcja= grzech, z drugiej natomiast trudno pogodzic sie z tym że nosi sie w sobie dziecko człowieka ktory nas brutalnie zgwalcil. Nawet jesli istnieje mozliwosc oddania tego dziecka do adopcji, to nadal pozostaje dziewiec miesiecy gdy bedziemy w sobie nosic owoc najrozpaczliwszych chwil naszego zycia…. pytanie ktora kobieta jest w stanie to zniesc?? Czytalam ksiazkę o nielegalnych aborcjach- widzialam zdjecia z malutka glowka bezbronnej istotki, ktora trzymal lekarz w swoich ostrych szczypcach… to rzeczywiscie straszne…jednak mimo tego jestem za aborcja… lecz tylko w uzasadnionych przypadkach i tylko we wczesnych etapch ciazy… Mysle ze wicepremier Giertych nie potrafii sie w czuc w sytuacje tych biednych pokrzywdzonych kobiet… panie wicepremierze nie chcemy tego typu zmian w kostytucji!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy Pan Giertych ma prawo decydować za Ciebie??"

Przewiń na górę