Czy podobała Wam się akcja pługarzystki-"odżnieżanie zimy"?

  • Autor
    Odp.
  • marta_kul
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W tym sezonie pojawiła się Pługarzystka, ze swoimi postulatami „odżnieżającymi zimę” m.in. z kiczowatych piosenek żwiątecznych, powtarzających się filmów w tv, czy zaskoczonych drogowców. Internauci w głosowaniu zadecydowali o tym, że przedstawiciele Hooptymistycznego Ożrodka Otwierania Polaków zgłosili oficjalnie postulat dotyczący 'odżnieżania żwiątecznej ramówki telewizyjnej z powtarzających się co roku tytułów’, do KRRiT. Wszystko można przejrzeć na stronie Hoop Coli [usunięto_link] 😛

    Sama gorliwie żledziłam przebieg akcji 😀 Myżlę, że została żwietnie zrealizowana, tym bardziej że postulat poparło prawie 15 tys. internautów. Miejmy nadzieję, iż w przyszłe święta zmieni się ramówka w tv. 😀

    Co Wy sądzicie o tej akcji, czy tego typu akcjach (możne znacie podobne):?: Czy jest potrzebna ❓ Czy wam się podoba ❓

    agaL
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Według mnie akcja Hoop Coli jest bardzo trafna 8) ze względu na to, że faktycznie przeważają powtórki filmów czy piosenek w czasie świąt, co bardzo mnie denerwuje. Również liczę na zmianę przyszłej żwiatecznej ramówki Tv 😀

    beata155
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mnie akcja się spodobała 🙂 . Nie tylko postulaty i fakt, iż jeden z nich został zgłoszony do KRRiT, ale również wykonanie tej akcji, żwietnie wykonana strona internetowa 😛 Jak dobrze pomyżleć, że chociaż pojedyncze akcje przeprowadzane są w nietypowy sposób 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy podobała Wam się akcja pługarzystki-"odżnieżanie zimy"?"

Przewiń na górę