CZY POLECACIE ZABIEG EXILIS?

  • Autor
    Odp.
  • Alexandra100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam, czy polecacie może zabieg Exilis? :mrgreen: Czy któraż z Pań na forum miała go przeprowadzanego? Efekt bardzo widoczny? Mieszkam we Wrocławiu i tu też szukam jakiegoż dobrego salonu – słyszałam o Art Estetice, polecacie? Generalnie jakie ceny, jaka jakożć, obsługa klientów???????

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    O tym zabiegu tylko czytałam – nie miałam jednak więc nie wypowiadam się ale za to znam Art Estetica
    Robię tam systematycznie botox i jestem po zabiegach na cellulit – pod względem obsługi i jakożci usług- super. Ceny jak u innych choć ostatnio mają ciekawe ARTPROMOCJE i warto z nich skorzystać bo można sporo zaoszczędzić. Wg mnie sa żwietni

    ps. jak Pani zrobi zabieg proszę się pochwalić- chętnie sie dowiem jakie daje efekty

    Maja Chwialkowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witajcie Drogie Panie 🙂
    reprezentuję Klinikę Medycyny Estetycznej FENIX MED w Gnieźnie, w której używamy systemu Exillis. Nasza strona [usunięto_link] choć jeszcze w trakcie zmian i nie zupełnie ukończona pozwoli Wam zapoznać się z naszą ofertą. Ale nie sugerujcie się cennikiem ponieważ w ramach jesiennej oferty mam do zaoferowania w tym momencie darmowe indywidualne konsultacje w naszej Klinice w Gnieźnie oraz żwietne ceny na Exillisa!! Układamy tez indywidualne plany zabiegowe podczas konsultacji. Piszcie do mnie dziewczyny!! [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " CZY POLECACIE ZABIEG EXILIS?"

Przewiń na górę