Czy wam sie podoba?

  • Autor
    Odp.
  • mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Czy podoba sie Wam nowy typ mężczyzny metroseksualnego? Na pewno wiecie o co mi chodzi. Spotykacie ich chyba codziennie na ulicy. Oto rysopis sprawcy:

    Smukłe delikatne adidaski na cienkiej podeszwie, dżinsy często dosyć obcisłe, pasek do spodni prawie jak damski – czasami z ćwiekami, pastelowy T-shirt w rozmiarze co najwyżej S, koraliki, bransoletki, włosy długie na górze i z tyłu a krótkie po bokach, chudy, leszczowaty… Często z jakąż taką torebką przy pasie czy jak to tam sie nazywa. Ostatnio na skutek upałów coraz czężciej widziany w wersji w japonkach.

    Wszystkie kobiety mające zdanie w sprawie uprasza się o pilny kontakt pod numerem telefonu 997, zgłoszenie sie na najblizszy komisariat policji, LUB oddanie głosu w załączonej ankiecie

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wiesz tu przedstawiles troszke przesadzony obraz takiego mezczyzny.
    znam chlopaka ktory zawsze czysciutko chodz ubrany, wlosy na lakier, opalenizna, koraliki i jest bardzo bardzo przystojny.
    ale nie nigdy nie chcialabym z nim tworzyc pary – jakos tak obciach z takim sie pokazac, musialabym spedzac duzo czasu przed lustrem i wogole starac byc sie ladniejsza. w koncu to my jestesmy ta ladniejsza polowka. a spedzanie godzinami przed lustrem robienie sobie makijazu i strojenie w kiecki to jakos nie dla mnie, lubie szybko rach ciach wlosy we frotke i takiego tez mam mezusia, konkretny facet dzinsy bluzka, bluza, co miesiac fryzjer (czyli ja i maszynka)

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Przesadzony? Nie sądzę żebym cokolwiek przesadził. Opis jest w pełni obiektywny a typ, który opisuję nie należy do rzadkożci, przynajmniej tutaj, w Warszawie. I nie mieszajmy do tego czystożci bo noszenie rzemyków na rekach, koralików i japonek nie sugeruje czy ktoż jest czysty czy nie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja nie mam nic do takich mężczyzn 🙂 Jeżli mi sie podoba jego męska uroda,to nie ma znaczenia czy ma japonki,torbę czy różowa koszulę 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi nie przeszkadzają tacy faceci, trza być tolerancyjnym. Ale żeby mi się podobali to …nie;)

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Mnie sie nie podoba, za bardzo „kobiecy”…. to ja mam byc pachnaca, milutka i delikatna, on ma wygladac jak prawdziwy facet a nie jak cnotka 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też wolę wersje bardziej męską a nie żeby facet nosił więcej bizuterii iz ja i wiecej czasu spedzał przed lustrem ode mnie. Wniosek…. nie podoba mi się albo nie…. podoba mi się[ale nie pociąga] ale być z nim bym nie chciała 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Dla mnie to jest tragedia jeżli facet spędza więcej ode mnie w łazience! Owszem truje mojemu kochanemu, aby trochę zajął się dłońmi , czy tam ogolił się, ale bez przesadyzmów!

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja akceptuje koraliki i dluzsze wlosy, ale dla reszty a glownie japonek, obcislego t-shirta i torby zdecydowane NIEEEE

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Dla mnie mężczyzna musi być „męski” a nie chłopięcy dlatego taki typ mi sie nie podoba. Może oczywiżcie dbać o siebie ale bez przesady.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja akceptuje koraliki i dluzsze wlosy, ale dla reszty a glownie japonek, obcislego t-shirta i torby zdecydowane NIEEEE

    Facet w japonkach wygląda moim zdaniem komicznie, obcisły t-shirt też, a co do torby, to wybaczcie ,ale wygląda to wręcz gejowsko, osobiżcie nic do nich nie mam, ale tak mi sie kojarzy …

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Widzę,że jestem tu jedyną kobietą,której spodobałby się taki typ faceta 😆

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nie nie nie!!! Nie chciałabym, żeby mój facet tak wyglądał. Jak idzie po ulicy to mnie to nie interesuje, ale mój mężczyzna nie może tak wyglądać. Może jestem zbyt konserwatywna ale różowe koszule i japonki… eh..

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ozesz kurde! 😆 Nie chcialabym miec takiego faceta!Wiadomo,ze uroda i charakter na pierwszym miejscu ,lubie jak facet jest zadbany ale zadbany w sensie ,ze czysty!Ladnie pachnie! A nie tak rpzesadnie,ze obwiesi sie kolarikowymi swiecidelkami,odblaskowe T-shirty,obcisle spodnie bilae np i japonki omg…DObrze ,ze moj facet nie ejst taki. 🙄 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy wam sie podoba?"

Przewiń na górę