• Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    a w pierwszym poscie dodalam zebyscie podzielily sie swoimi doswiadczeniami, nie chodzi o to ze jak ktos uwaza ze to glupota to ja jestem negatywnie nastawiona na takie slowa, ale jak ktos dosyc wulgarnie i w nieprzyjemny sposob wyraza swoje zdanie, typu; trzeba byc kretynem, debilem zeby….itd to nie powiem ze mnie to nie irytuje, jak juz mowilam, ciekawi mnie czy plastry sa skuteczne nawet gdy korzysta sie z solarium.a jak juz tak czepiasz sie przecinkow, to poszukaj bledow ort u siebie moze.

    i to chyba koniec tego tematu, bo osoby ktore wiedza na temat cos z wlasnego doswiadczenia wypowiedzialy sie juz, a te ktore nie wiedza i sie wypowiedzialy, coz…

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ależ wytknij mi te błędy ortograficzne (: w przeciwieństwie do niektórych, potrafię się uczyć na własnych błędach. A że niektórzy nie potrafią się do nich przyznać… no cóż. I nie reaguj agresywnie na konstruktywne komentarze.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wiesz, jak jest…beehive. jak ktos lubi robic z siebie pomarszczonego kartofla, wlane zdrowie go nie obchodzi, to nic go nie powstrzyma przed smazeniem sie w solarium:)))

    tak to juz jest: po ulicach chodzi mnostwo kobiet bez mozgow…tak samo duzo jak tych bez gustu. a czesto jedno i drugie sie pokrywa:)))

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    skoncz juz bo to kiepskie…i rob ze soba co uwazasz…

    a z powodu wytknietego przecinka sie nie gniewam.

    szkoda tylko ze kazada dyskusja z udzialem niektorych konczy sie sporem, nie dlatego ze roznimy sie zdaniami, tylko dlatego ze niektorzy po prostu nie umieja nie krytykowac, albo gorzej(bo krytyka jest potrzebna)nie umieja nie byc chamscy i opryskliwi a z takimi osobami nie lubie miec stycznosci..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy wizyty w solarium mogą osłabić działanie plastrów anty.?"

Przewiń na górę