• Autor
    Odp.
  • kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Opalać to się nie można przez klika tygodni po zabiegu, zrób sobie w zimę czy na jesieni a chyba przeżyjesz bez solarium? Niezależnie od tego jak wspaniały lekarz dokonuje zabiegu i jak nowoczesny i wspaniały laser ma – trzeba liczyć 5- 6 serii, natury sie nie oszuka, nawet w najlepszych salonach. Jeżli ktoż reklamuje, że wystarczą 3 serie to nas okłamuje już na wstępie. Depilacja laserowa jest super, ja jestem bardzo zadowolona, mam super salon Elegante na Woli. Ale planuję wydepilować stopniowo wszystkie partie ciała. JEstem blondynką – tak, jasne włoski też się usuwa.

    kala48
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jak użyjesz dobrych balsamów dodatkowo i peeling po solarium to na pewno nie będzie żadnych plamek a depilacja nic nie szkodzi temu.

    EmilStepien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie macie podrażnień po depilacji połączonej z solarium?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Używajcie po prostu wosku do depilacji HB – będzie lepiej. Cera powinna wyglądać w porządku, nie będzie na niej śladów, a włoski z czasem odrastają coraz wolniej. U nas wszystko poszło we właściwym kierunku.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Używam po prostu wosku do depilacji od HB i mam spokój.
    Naprawdę – depilacja wymaga jakościowych produktów, bo w przeciwnym wypadku można sobie cerę totalnie zniszczyć. Bardzo ważna okazuje się być systematyczność w stosowaniu tego samego środka. A solarium? Po prostu – solarka po depilacji, a nie przed.

    malgorzatakoziela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja nie mam, nie wiem czy to skutek mojej skóry czy czego, ale nic sie nigdy nie zadziało po solarium

    Aldona.s80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Solarka zawsze po depilacji 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja a solarium"

Przewiń na górę