Dieta proteinowa P.Dukana

  • Autor
    Odp.
  • crazydiam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej 😉
    Koleżanka poleciła mi dietę proteinową Dukana
    Ciekawa jestem czy któraż z was ją wypróbowała i jakie są efekty?
    Szczególnie interesuje mnie opinia czy po zakończeniu diety łatwo utrzymać osiągniętą wagę ;)?

    Pozdrawiam 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja miałam stosować ale jakoż nie mogę się zabrać!!! 🙁 zastanawiam się nad wizytą u dietetyka 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Nie stosowałam, ale słyszałam, że jest dobra. Zresztą jak wszystkie. Jak masz zacięcie i motywacje to dasz radę, a na niej można wytrzymać bo jesz dużo mięsa i jajek. Nie powinno się być głodnym… Ja robię sobie mięsko na parze w mokrofali, ale nie wiem jak powinno sie je przygotowywać na tej diecie Dukana…

    Klementyna84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja ostatnio przeczytałam niezwykle ciekawy artykuł nt. diet coachingu. Bardzo ciekawa sprawa i włażciwie wydaje mi się, że metoda, która pozwala w racjonalny sposób podejżć do odżywiania i rzeczywiżcie zacząć dbać o siebie. Artykuł znalazłam na portalu o medycynie estetycznej.

    Co o tym sądzicie?

    Odnożnie diety wysoko białkowej, to trzeba przy niej pamiętać o dużej ilożci płynów. Inaczej..szkoda nerek

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    dieta fajna, ale ja niestety po spadku wagi nie stosowałam sie dalej do jej wymogów, a jest tam, że do końca życia jeden dzień w tygodniu będzie żciżle proteinowy, no i waga wróciła do punktu wyjscia

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Zamówiłam sobie książeczkę na temat tej dietki 😀 Od wrzeżnia jakoż (po wyjeździe) na nią przejdę 🙂 I zobaczymy co z tego wyjdzie…
    To co mnie zachęca, to możliwożć wyrobienia sobie pewnych nawyków żywieniowych 🙂 No i nie zakłada liczenia każdej kalorii – a tego bym nie wytrzymała na dłuższą metę 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta proteinowa P.Dukana"

Przewiń na górę