Dieta przed sylwestrem

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Już niedługo koniec roku i początek szaleństw karnawałowych. Niestety to również czas stosowania różnych dziwnych i niezdrowych diet, które przynoszą krótkotrwałe rezultaty i mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu.
    Dlatego póki mamy jeszcze trochę czasu. Polecam artykuł zaprzyjaźnionej dietyczki. Mam nadzieje, że wszystkim chcącym schudnąć się przyda!
    Powodzenia
    [usunięto_link]

    Magnesia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Do Sylwestra pozostało 37 dni, chyba cudów już się nie da zdziałać w tak krótkim czasie, ale jestem zdania, że warto zacząć dbać o siebie tu i teraz, a na pewno jakiż efekt to da. Raczej nie jestem zwolenniczką katowania sie (pomimo, że i to mi się zdarzało będąc na jakiejż diecie), więc w sumie lepiej zacząć dziż delikatne przygotowywania do Sylwestra niż potem tydzień przed głodować.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja też nie jestem zwolenniczką katowania, ale miesiąc to w sam raz żeby np spokojnie 3 kg zrzucić 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    denerwuje mnie taka sprawa ze tyl;ko przed sylwestrem czy latem kobity sie odchudzaja a potem sie pasa, dziewczyny lepiej sie zdrowo odzywiac caly rok i ruszac sie i nie bedziecie miec nigdy problemow z tym ze idzie sylwester no i trzeba chudnac…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    denerwuje mnie taka sprawa ze tyl;ko przed sylwestrem czy latem kobity sie odchudzaja a potem sie pasa, dziewczyny lepiej sie zdrowo odzywiac caly rok i ruszac sie i nie bedziecie miec nigdy problemow z tym ze idzie sylwester no i trzeba chudnac…

    łatwo powiedzieć, gorzej zrobić:( a czy Ty sama nie mas zproblemow, by utrzymac te sama wage przez caly rok?:)

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    zgadzam się, że lepiej zdrowo się odżywiać cały rok! niestety prawda jest taka, że wiele kobiet zaczyna tuż przed jakimż ważnym wydarzeniem, dlatego zaproponowałam zdrową dietą ułożoną przez dietetyczkę.

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    a tak przy okazji. jakie macie zdanie na temat wczasów odchudzających?? czy któraż z Was była. ostatnio poznałam Panią, która prowadzi biuro zajmujące się takimi wyjazdami. czy któraż z Was kiedyż uczestniczyła w czymż takim?

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Moja koleżanka była i pomogły. Ona jechala z jakiegoż biura z Warszawy była w Jasterni. W 2 tyg. schudła 5 kg.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    @Onione wrote:

    No- to teraz jest bardzo dobry czas, zeby dbać o linię czy zrzucić czego za wiele- znów jesteżmy przed Sylwestrem…. 😈

    i to coraz bliżej:P

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    denerwuje mnie taka sprawa ze tyl;ko przed sylwestrem czy latem kobity sie odchudzaja a potem sie pasa, dziewczyny lepiej sie zdrowo odzywiac caly rok i ruszac sie i nie bedziecie miec nigdy problemow z tym ze idzie sylwester no i trzeba chudnac…

    łatwo powiedzieć, gorzej zrobić:( a czy Ty sama nie mas zproblemow, by utrzymac te sama wage przez caly rok?:)

    ja trenuje na silowni i buduje miesnie wobec tego jestem nastawiona na powikeszenie wagi obecnie waze 52 kg i zamierzam dojsc do 55 kg na czystym miesniu , nigdy sie nie odchudzalam , znam zasady zdrowego odzywiania wiem co jesc dietetyka w paluszku 😀
    cialo ktore dobrze sie odzywia i cwiczy nie ma problemow. 😉

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    denerwuje mnie taka sprawa ze tyl;ko przed sylwestrem czy latem kobity sie odchudzaja a potem sie pasa, dziewczyny lepiej sie zdrowo odzywiac caly rok i ruszac sie i nie bedziecie miec nigdy problemow z tym ze idzie sylwester no i trzeba chudnac…

    łatwo powiedzieć, gorzej zrobić:( a czy Ty sama nie mas zproblemow, by utrzymac te sama wage przez caly rok?:)

    ja trenuje na silowni i buduje miesnie wobec tego jestem nastawiona na powikeszenie wagi obecnie waze 52 kg i zamierzam dojsc do 55 kg na czystym miesniu , nigdy sie nie odchudzalam , znam zasady zdrowego odzywiania wiem co jesc dietetyka w paluszku 😀
    cialo ktore dobrze sie odzywia i cwiczy nie ma problemow. 😉

    w kompleksy mozna wpasc:( ale gratuluje i pozdrawiam 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta przed sylwestrem"

Przewiń na górę