• Autor
    Odp.
  • angela1
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    hej! chciałam Wam polecic dietę na której schudłam 5 kg dieta polega na tym by pic jak najwięcej wody o każdej porze a zwłaszcza jak chwyci Was głód ( wtedy obowiązkowo przed każdym posiłkiem lub przekąską trzeba wypic co najmniej 3 szklanki czystej wody mineralnej). nie rozstawac sie z butelka przez cały dzien. no i nei moze to byc jakaż kranowa tylko porządna minerałka ( inaczej wypłuczecie sobie organizm z minerałów). a tak poza tym to;
    1) nie jeżc słodyczy
    2) nie jeżc białego pieczywa
    3) nie jeżc ziewmniaków
    4) gotowac samemu i nie jeżc „na mieżcie”

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie piję się przed posiłkiem ,bo rozrzedzasz soki żołądkowe.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    dlaczego mam wyrzucac z diety ziemniaki…a twoja dieta brzmi jak cos w stylu glodowki, bo sie opije i nie moge zjec zaraz znowu bede glodna, wiec znowu sie zapije woda….chyba nie tak to dziala.Pic nalezy jak najwiecej nawet jak nie jestes na diecie tylko przy kazdym zdrowym odzywianiu sie wspmaga to zachowac odpowiednia ilosc elektrolitow w organizmie i np wspomaga skore z takich widocznych efektow, pomaga wyplukac toksyny i skutki uboczne wszelkich procesow zachodzacych w organizmie

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    @Kowal wrote:

    Nie piję się przed posiłkiem ,bo rozrzedzasz soki żołądkowe.

    No włażnie.. tyle teorii na ten temat.. jedni mówią 30min przed posiłkiem wtedy żołądek jest „wypchany” itp
    TO w końcu jak jest?
    W czasie posiłku czy po.. 8)

    kremilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Zgodzę się z Tobą, że podczas diety bardzo ważne jest uzupełnianie minerałów, najlepiej włażnie pijąc wodę mineralną (np. Staropolankę 2000), ale poza tym ważne jest, aby dostarczać organizmowi witamin – nie wolno więc rezygnować z regularnych posiłków, jedzenia warzyw, owoców, przetworów mlecznych itd. Należy odżywiać się racjonalnie, a dietę prowadzić zawsze pod okiem i opieka lekarza.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    Nie piję się przed posiłkiem ,bo rozrzedzasz soki żołądkowe.

    No włażnie.. tyle teorii na ten temat.. jedni mówią 30min przed posiłkiem wtedy żołądek jest „wypchany” itp
    TO w końcu jak jest?
    W czasie posiłku czy po.. 8)

    30minut przed jak najbardziej ,a nawet i 15 może być 🙂

    w czasie się nie pije, po też nie. Należy odczekać z 15minut. Ogólnie lepiej przed niż po hehe

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Niestety ta dieta działa w ten sposób ze zwalnia metabolizm a nie przyżpiesza. jeżli chcesz się naprawde zdrowo odchudzić to zapraszam na stronkę: [usunięto_link]

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Po pierwsze nie minerałka tylko najlepiej żródlana
    po drugie nie cały dzień bo z nadmiaru wody wysadzisz sobie nerki
    po trzecie 2 litry wody i tak jest obowiązkowe dziennie, ale nie w czasie posiłków i to moim zdaniem wystarczy chyba że np biegamy godz dziennie to przyda się dodatkowe 0,5 litra

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mineralna jest lepsza, a co to wysadzanie nerek to nie mam pojęcia 🙂

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    a taka dieta to nie rozciągnie żołądka? jakoż nie bardzo widzi mi się ta dieta…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie ma czegoż takiego jak dieta wodna. A samo picie płynów jest konieczne przy każdej okazji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dieta wodna"

Przewiń na górę