Dla kobitek-studentek

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Podziele się z wami widomosci o nowym konkursie Nescafe. Własnie sie ucieszyłam bo w sumie pije Nescafe 3 w 1 jak nałogowy maniak kawy a tu jeszcze dzieki temu moge miec zupełnie za „nic” stypendium. Moze zainteresuje któras z Was [usunięto_link]

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Czesc, mozesz powiedziec troche wiecej o tym programie, jakies warunki i co najwazniejsze, wysokosci tegoż konkursu. Co do Nescafe, to gustuje, nie powiem 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jasne jasne juz pisze ;-))) jak mozna przeczytac własnie na stronie ktorej link podałam mozna wygrac stypendium ale tez jest taka opcja co jest super plusem dla nas pijaczy ;-)))) kawy codziennie mozna wygrac pendrive’a. a i jeszcze dochodzi do tego to ze mozna wysyłac kilka krotnie opakowania po kawie a nie tylko raz.wiec same plusy , zeby tylko sie udało ;-))

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    a te stypendia to po ile, i dla ilu osob i co trzeba zrobic, zeby dostac to wszyskto, jakbys mogla konkretnie mi tutaj stresic, byloby super ;))) pozdrawiam 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    stypendium na 3 tys, aby wygrac nalezy wziac udział w konkursie na stronie której link podałam wyzej .musisz wysłac 5 opakowan po kawie 3w1 2w1 i wysłac ale mozna wysłac wiecej niz 1 raz.

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    a to gites. dzieki za info, mam kolegów co pija tego na tony, to mysle, ze bedzie sporo do wysłania 😀 pozdrawiam i powodzenia :-)))

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    nie wiem czy ktos doszedł do pytań ,ale niektóre z nich powalaja na kolana.Nie macie z nimi problemu? moze jakos wspólnie sie zastanowimy nad odp. 😉

    pszczloka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    ja nie pije tej kawy, ale zgadzam się z poprzedniczką możę coż razem ustalimy

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Dobra to moze ja zaczne i niech tos podpowie :

    Symbiozę podstawczaków z systemami korzeniowymi rożlin nasiennych nazywamy:
    Haplofazą
    Mikoryzą
    Przemianą pokoleń

    Stawiam na A lub B

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Zdecydowanie Mikoryza-zdawałam maturę z bilogi i miałam tow malutkim paluszku. Smiało zaznaczaj ;-)))

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Szkoda że ja nie lubie kawy 😉

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    To trzeba polubic 🙂 Ja jako leniuch czesto korzystam z gotowego 2w1, całkiem najs.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ..ta 2w1 jest dla mnie zdecydowanie lepsza,ale to dlatego ze ja nie słodze.A teraz przy tym konkursie to juz z wielką przyjemnożcią ja popijam 😉

    msqlek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja nie wiaze popijania kawy z konkursem. Jakos tak bez sentymentow do tego podchodze 🙂 Co nie znaczy, ze nie walcze o nagrody 😈

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie wiaze popijania kawy z konkursem. Jakos tak bez sentymentow do tego podchodze 🙂 Co nie znaczy, ze nie walcze o nagrody 😈

    oj zle sie zrozumielismy.Ja przepadam za kawką najlepiej smakuje mi ta z rana a potem popołudniowa ale teraz wiem ze zawsze jeszcze cos moge wygrac wysyłajac opakowania.czekam na pendrive’a ach…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dla kobitek-studentek"

Przewiń na górę